Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.bölüm 2.fragmanı: ''Onlar susacak Yıldız konuşacak!'' Kök söktürüyor..

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.bölüm fragmanında; Ailesinden habersizce dünya evine giren Mine, sert tepkilerin odağına yerleşirken Kuzey de Emin'in suratına indirdiği tokatla ipleri büsbütün kopardı. Kuzey Yıldızı son bölümün arkasından yayına giren yeni bölümde, Halil ve Emine cephesinde yakınlık seviyesi gittikçe artarak aralarında karşı koyamayacakları çekim kuvveti oluştu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.son bölüm detayları!

GİRİŞ 19.02.2021 21:57 GÜNCELLEME 19.02.2021 21:57
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Keyiflendirici sahneleriyle Cumertesi akşamlarını renklendiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.bölüm fragmanında, bir anlık kararla ailesinden gizlice Emin'le hayatını birleştiren Mine hedef tahtasına oturtuldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanında, Kızının ansızın nikahlanmasının şokunu üstünden bir türlü atamazken bir de Emin'in tavrından rahatsızlık duyan Kuzey'in hışımla yüzüne tokadı yapıştırması ortalığın hararetlenmesine sebebiyet verdi.

Kardeşlerim 1.bölüm fragmanı YAYINDA! Kardeşlerim ne zaman (Yayın Tarihi) Tam kadro AÇIKLANDI!

Mucize Doktor 51.bölüm fragmanı: ''Vuslat dur durak bilmiyor'' Şimdiki hamlesi çok konuşulacak!

Kuzey Yıldızı İlk 51.son bölümde; Yıldız'in hamileliğini sıkıntı, stres ve kötü olaylardan uzak bir şekilde geçirebilmesi adına önlemlerini en üst seviyeye çıkaran Kuzey, bu süreçte Emine'den destek alırken hiç hesaba katmadığı olaylar zinciri gelişir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde, Emine'nin gelişiyle eski hayatlarından eser kalmayıp düzenleri tepeden tırnağa değişen ve koyduğu kurallara harfiyen uymak mecburiyetinde kalan Kuzey ile Yıldız ummadıkları durumun üstesinden gelebilmek adına akla karayı seçerler.

TRT1'in revaçta dizisinde moralleri bozacak haber! Tövbeler Olsun'u artık izleyemeyeceksiniz...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 52.BÖLÜM FRAGMANINDA TARTIŞMA ŞİDDETLENİYOR!

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından duyuruldu.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 52.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52.bölümüyle 20 Şubat Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV kanalında seyircisine kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 52.son bölümünde; Kuzey ve Yıldız’a nazar değmiş, çiçeği burnunda evli olan aşıklarımız büyük bir sınavla sınanmıştır. Kuzey, bir daha aynı korkuyu yaşamak, aynı riski almamak için aldığı yüksek tedbirleri iki katına çıkarır. Bu tedbir paketinin promosyonu ise çiçeği burnunda kaynana Emine’dir. Yıldız’ın gardiyanı birken iki olmuştur.

Fakat bu gardiyan yalnızca Yıldız’a değil, evin diğer fertlerine de kök söktürecektir. Kuzey ve Yıldız, yeni normallerine ve yeni hayatlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Başta kötü bir sürpriz gibi görünen gelişme, herkes için farklı bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Fakat Kuzey’i bekleyen asıl sürpriz kendini sona saklamıştır. Ve Kuzey’in buna hazırlıklı olması imkansızdır.

YORUMLAR 29
 • Sinsi 3 yıl önce Şikayet Et
  Bence dünyanın en güzel dizilerden biri
  Cevapla
 • Defne 3 yıl önce Şikayet Et
  İzlediğimde gülmekten öldüm
  Cevapla
 • Defne 3 yıl önce Şikayet Et
  Harika bir dizi
  Cevapla
 • ırmak 3 yıl önce Şikayet Et
  sizleri seviyorum kuzey yıldızı mine emin
  Cevapla
 • NUR 3 yıl önce Şikayet Et
  Muhteşem bir dizi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Transferde yılın bombası! Klopp'un eski prensi Türkiye'ye mi geliyor?
Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur'u ABD'de Türk kurye yakalatmış