Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...

2.sezon çekimlerini yapmak üzere sete dönmeyi planlayan Teşkilat dizisinde izleyenlerin moralini bozacak bir gelişme duyuruldu. Teşkilat projesinin setinde düzenli olarak gerçekleştirilen Covid-19 testlerinde pozitif vaka saptanmasının akabinde yeni sezon çekimlerine ara verilmek durumunda kalındı.

Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...
Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...
GİRİŞ 02.09.2021 10:37 GÜNCELLEME 02.09.2021 10:37
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Yeni sezonda da reyting listelerini bir kez daha sallamaya hazırlanan Teşkilat dizisinin sıkı takipçilerinin üzülmesine neden olacak bir haber aktarıldı. Çok geniş bir hayran kitlesine sahip Teşkilat yapımının setinde düzenli şekilde uygulanan Korona Virüsü testlerinde pozitif sonucunun tespit edilmesinin akabinde çekimler durdurulmak mecburiyetinde kalındı.

Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri üzüntüye sokacak ayrılık! İlk bölümden beri oynuyordu....Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri üzüntüye sokacak ayrılık! İlk bölümden beri oynuyordu....

Covid-19'a yakalandığını öğrenen oyuncular ve set ekibi karantinaya girerken, Teşkilat dizisinin 2.sezon çekimlerinin ileri bir tarihe ertelenmesine yönelik karar çıktı. Pozitif test sonucunun negatife dönmesiyle beraber Teşkilat dizisinin çekimlerine hızlı biçimde başlanacağı bilgisi kaydedilirken, Eylül ayı içerisinde yeni bölümleri ile macerasına kaldığı yerden devam edeceği de öğrenildi.

YORUMLAR 12
 • Bahtiyar 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben teşkilati seviyorum bu dizi bitmesin
  Cevapla
 • Revah Fatıma 2 yıl önce Şikayet Et
  Teşkilat'a nazar mı değiyor ne? Böylesine değişik konulu ve başarılı oyuncu kadrosuyla gönüllerde. taht kurdular.Rabbim hepsini korusun,şifalar versin.İzlerken gurur duyuyorum.
  Cevapla
 • Teşkilat 2 yıl önce Şikayet Et
  Sonuna kadar arkandayiz teşkilat Zehser
  Cevapla
 • Revan 2 yıl önce Şikayet Et
  Dizi mükəmməl
  Cevapla
 • HALİME 2 yıl önce Şikayet Et
  Aman diziyi bitirmeyin sadece onu izliyorum zira
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Alçakların peşini bırakmayacağız!
Hayalet uçak ANKA-3 yenilendi! İşte son hali...