MasterChef Türkiye'de yarışan isim olup bitenlere suskun kalmadı! Öyle bir söz söyledi ki...

MasterChef Türkiye yarışmasında ekip arkadaşlarının kendisine karşı haksızlık yaptığını ve suçlayıcı bir tutum içerisinde girdiklerini düşünen Azize'den çok sert çıkış geldi. MasterChef Türkiye'de yapılan oylamayla beraber arkadaşları tarafından eleme adayı olarak seçilen Azize, ''Ben bunlara dalarım!'' diyerek tepkisini açıkça ortaya koydu.

MasterChef Türkiye'de yarışan isim olup bitenlere suskun kalmadı! Öyle bir söz söyledi ki...
MasterChef Türkiye'de yarışan isim olup bitenlere suskun kalmadı! Öyle bir söz söyledi ki...
GİRİŞ 11.09.2021 09:09 GÜNCELLEME 11.09.2021 09:10
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

MasterChef Türkiye programının 8 Eylül Çarşamba tarihli 61.bölümünde yarışmacıların hazırladıkları sokak lezzetleri şeflerin beğenisine sunuldu. MasterChef Türkiye'de mavi ve kırmızı olmak üzere iki takımın kıran kırana gösterdiği mücadele sonucunda kırmızı takım kaybetti ve mavi takım ise dokunulmazlığın sahibi oldu. 

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine beklenmedik transfer! Yıllar sonra ekranların tozunu atacakAlparslan Büyük Selçuklu dizisine beklenmedik transfer! Yıllar sonra ekranların tozunu atacak

Kırmızı takım arasında eleme adayının belirleneceği oylama sırasında gerginliğin had safhaya çıktığı dakikalar yaşandı. MasterChef Türkiye'de aynı takımda yarıştığı arkadaşları tarafından haksızlığa uğradığını ve suçlu yalnızca kendisiymiş gibi davrandıklarını düşünen Azize ağır bir tepki gösterdi. 

MasterChef Türkiye yarışmacısına Acun Ilıcalı'dan kaçırılmayacak teklif! Fatma Polat'ın talihi açıldıMasterChef Türkiye yarışmacısına Acun Ilıcalı'dan kaçırılmayacak teklif! Fatma Polat'ın talihi açıldı

MasterChef Türkiye stüdyosunda gördüğü muamele karşısında daha fazla sessizliğini koruyamayan Azize, ''Ben bunlara dalarım!'' çıkışına imza atarak resmen isyan etti. Sabrının sınırı taşan ''Bundan sonra varya her seferinde yiyecekleri kişi benim!'' diyerek cümlesine devam eden Azize'nin söylediklerini duyan mavi takımdaki yarışmacılar ise gülme krizine girdi.

MasterChef Türkiye Yarışmacısı Azize Kimdir?

35 yaşında olan Azize, TV8 reyting rekorları kıran yarışmacısı MasterChef Türkiye'ye Adana'dan katılmaktadır. Toplamda 3 çocuk sahibi ve ev hanımı olan Azize, aşçılık konusunda herhangi bir eğitim görmemiştir. Mutfağa karşı yakından bir duyan MasterChef Türkiye yarışmacısı Azize, programa 3.başvurusunda kabul edildiğini belirtmiştir.

YORUMLAR 9
 • Cana 2 yıl önce Şikayet Et
  Daha programın tanıtımını yaparken birinci belli herşey kurgu reklamlara çalışıyor ( DAHA DOĞRUSU KULLANILYOR) ,,,yarışmacılar,,,
  Cevapla
 • neco 2 yıl önce Şikayet Et
  bunları izleyenlere Allah akıl fikir versin
  Cevapla
 • Sadi 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah sana da akıl fikir versin sende izliyorsunkin bu yazıyı yazmışin uyanık
  Cevapla
 • Caycumalı 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar safsata çorbasi yapiyor .Burda hak adalet varmi ...??? Bence yok
  Cevapla
 • oflu 2 yıl önce Şikayet Et
  neoldu ne oldu ABD tarafları sağduyuya davet etmedimi
  Cevapla
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  bunlarıda izleyen varmıki
  Cevapla
 • Amr 2 yıl önce Şikayet Et
  Kardeş bi bilsen nasıl izleniyor,yazık ama ne yapacaksın
  Cevapla
 • Tenk 2 yıl önce Şikayet Et
  İzlemiyosan haberi merak edip niye geldin
  Cevapla
 • Tenkvvgg 2 yıl önce Şikayet Et
  İzlemiyosan haberi merak edip niye geldin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Mossad ajanlarına yönelik operasyonların seyrine ilişkin dikkat çeken rakamlar
Yeni Renault Duster Türkiye'de satışa sunuldu! En ucuz otomobillerden oldu! İşte fiyatı