Engin Altan Düzyatan'ın projesi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 2.sezon var mı? Sürpriz karar!

Sevilen dizinin yeni bölümünün bu hafta yayına girmemesi izleyenlerin 'Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bitti mi?’ sorusunu yöneltmesine neden oldu. 1.sezonda yaşanan gelişmeleri heyecan ve merak içerisinde takip edenler, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nı yayın akışı içerisinde göremeyince final yapıp yapmadığını sorgulamaya başladı. Zorlu ve yorucu geçen bir sezonun ardından Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın 2.sezon onayı alıp almadığı netlik kazandı.

Engin Altan Düzyatan'ın projesi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 2.sezon var mı? Sürpriz karar!
Engin Altan Düzyatan'ın projesi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 2.sezon var mı? Sürpriz karar!
GİRİŞ 04.06.2022 09:18 GÜNCELLEME 04.06.2022 09:18
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

TRT1’in 2 Haziran 2022 tarihli yayın akışında Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın yer almaması ve yerine ise ‘Charlie’nin Çikolata Fabrikası’ adlı sinema filmi projesinin yayınlanması ekran başındakilerin kafasını kurcaladı. Her zamanki gününde ve saatinde yeni bölümünün yayınlanmadığını görünce hayal kırıklığına uğrayan seyircisi, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın tamamen bitip bitmediğine yönelik kesin bilgi almak istiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın istihbaratçısından sevindiren haber! Mahkum’la anlaşma yaptıEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın istihbaratçısından sevindiren haber! Mahkum’la anlaşma yaptı

Seyircinin soluk soluk takip ettiği bir bölümle sezonu tamamlayan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın aslında sona ermediği ve önümüzdeki sezonda da yayın maratonuna kaldığı yerden devam edeceği ortaya çıktı. 27 Mayıs Perşembe tarihinde sezon finali yapmasından ötürü bu hafta TRT1 ekranına gelmeyen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın 2.sezon onayı alması sıkı takipçilerine büyük bir mutluluk yaşattı.

Camdaki Kız 45.bölüm fragmanında kriz patlak verdi! Hayri açtı ağzını yumdu gözünüCamdaki Kız 45.bölüm fragmanında kriz patlak verdi! Hayri açtı ağzını yumdu gözünü

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 22
 • İlker Çamlıbel 6 ay önce Şikayet Et
  dizi bence devam etmemeli..diziyi bende final 32 bölüm dahil severek izledim.. lakin ilk sezonu başka 2.sezonu başka ekiple sil baştan bir proje yaratılmaz, yaratılmamalı.. ne yazıkki Barbaroslar dizisi, proje olarak potansiyelini, teoride geliştiremedi.
  Cevapla
 • Levent 8 ay önce Şikayet Et
  Severek izliyorum devam edecektir diye düşünüyorum
  Cevapla
 • vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Bu dizinin n büyük talihsizliği rakip tarihi bir dizi ile aynı gün ve saatlerde yayımlanması. Aynı tür diziler aynı güne değil, farklı tür (Örneğin sıradan diziler vb.) dizilerin olduğu bir günde yayımlanmalı. Bizde nedense diziler diğeri ile rekabet için yola çıkıyor.
  Cevapla
 • Ahmet 8 ay önce Şikayet Et
  Yabanci hayranlari, yabancı filmler kötü de olsa cok iyi beğenir. Bizim yerli filmleride olunca 40 kusur aralar. Bence bizim tarihi filmlerimiz cok güzel. Yapanlardan Allah razı olsun.
  Cevapla
 • German 50 8 ay önce Şikayet Et
  Bençe güzel dizi devamlı izliyorum
  Cevapla
 • Furkan Talha 8 ay önce Şikayet Et
  Kanaatimce de Böyle
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Adıyaman Belediyesi’nin merkez binası yerle bir oldu! Haber7’ye ilk açıklama
Kahramanmaraş ve Gaziantep'te şiddetli deprem! Başkan Erdoğan'dan açıklama!