Teşkilat'ta ortalığı darmaduman edecek ayrılık! 3.sezonda kartlar yeniden dağıtılacak

Teşkilat’ta MİT ajanı ‘Serdar Kılıçarslan’ karakterini 7 Mart 2021’den bu yana üstlenen Çağlar Ertuğrul’dan sevenlerini üzüntüye sokacak haber geldi. Fazilet Hanım ve Kızları, Afili Aşk, Medcezir, Kurt Seyit ve Şura gibi projelerde kameralar karşısına ve şimdilerde Teşkilat’la adından söz ettiren Çağlar Ertuğrul resmen ayrıldı.

Teşkilat'ta ortalığı darmaduman edecek ayrılık! 3.sezonda kartlar yeniden dağıtılacak
Teşkilat'ta ortalığı darmaduman edecek ayrılık! 3.sezonda kartlar yeniden dağıtılacak
GİRİŞ 30.07.2022 09:17 GÜNCELLEME 30.07.2022 09:17
Bu Habere 85 Yorum Yapılmış

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın kurucusu olduğu TIMS&B Productions, resmi hesabı aracılığıyla izleyenleri yakından ilgilendirecek bir açıklamaya imza attı. Arka arkaya ayrılıkların görüldüğü Teşkilat projesinde 3.sezon öncesi Çağlar Ertuğrul’un akıbeti kesinliğe kavuştu.

TV8 Survivor Türkiye sonrası Ogeday Girişken’den yankı uyandıracak proje! O Kız'ın Ozan'ı olduTV8 Survivor Türkiye sonrası Ogeday Girişken’den yankı uyandıracak proje! O Kız'ın Ozan'ı oldu

Bilindiği gibi 29 Mayıs’ta TRT1’de yayına giren 48.bölümde, Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı Serdar Kılıçarslan karakterine kaza sahnesi yazılmıştı. İzleyenler bu gelişmenin arkasından Çağlar Ertuğrul’un üçüncü sezonda yer alıp almayacağına araştırmaya koyulmuştu. Yapım şirketi, seyircilerin kafasında oluşan soru işaretlerini giderecek bir duyuruda bulundu ve Çağlar Ertuğrul’un akıbeti hakkında önemli bir bilgilendirme yaptı.

Cezailer'e Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Temel'i geliyor! Hakan Karsak'tan sevindiren haberCezailer'e Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Temel'i geliyor! Hakan Karsak'tan sevindiren haber

TIMS&B Productions tarafından sosyal medya platformunda gerçekleştirilen açıklamalar neticesinde Çağlar Ertuğrul’un Teşkilat’taki hikayesi bitti. Projeyle vedalaşan Çağlar Ertuğrul’un yerine erkek başrol oyuncusu getirileceğinin ve beraberinde ise Teşkilat yapımına yepyeni karakterlerin transfer edileceğini öğrenildi.

Twitter üzerinden açıklama yapan Tims&B Prodüksiyon, "'Teşkilat' dizimizin başrolünü üstlenen sevgili oyuncumuz Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar karakterinin hikayesi planlandığı gibi ikinci sezon finalinde nihayete ermiştir. İki sezon boyunca 'Teşkilat'ın reytinglerin zirvesinde yer almasında büyük katkısı bulunan sevgili Çağlar Ertuğrul'a teşekkürlerimizi sunarız. Teşkilat'ın üçüncü sezon hazırlıkları planlandığı şekilde devam etmektedir" şeklinde ifadelere yer verdi.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 85
 • YerliDegerli 1 ay önce Şikayet Et
  Bence çok iyi oldu. Bu milletten olan, değerlere sahip çıkan ahlaklı sanatçı lazım bize. Teşkilat şimdi izlenir artık. Onun yüzünden izlemeyi terk etmiştim.
  Cevapla
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  Hükümetin en büyük hatalarından biri zaten buydu. Yerli, milli, inançlı sanatçılar çıkaramadı. Kim bu ülkede ahlaksızlıkta elinden geleni yapıyorsa onlar sanat camiasında zirvelere ulaşıyor.
  Cevapla
 • fırat kalkanı 2 ay önce Şikayet Et
  iyi olmuş...
  Cevapla
 • Kul insan 2 ay önce Şikayet Et
  Müstehcenlik dizileri mahvediyor. 1970 ler sonrası ahlaksızlığı yayanlar kimler ise aynı senaryo devrede bilesiniz. Bu Millet böyle ahlaksızlık yaşamadı. Sanırım Müslümanlara birileri kafirlerden münafıklarlardan hastalıklar bulaştırmak için aralıksız mücadele veriyor. Türkiye de özellikle bütün reklam ve stüdyo şirketleri gözden geçirilmesi gerek. Medya internet sosyal medya vs yayınlarda Müslüman değerler kriterleri getirmelidirler. Bu gidişat gidişat değil. Babaları itibarsızlaştırma girişimleri Kadınları kızları Çocukları korunamaz hale getirmek demektir. Devlet herkesi korumaya yeltenirse komünizm ortaya çıkar. Dediğim gibi ailede Erkek reistir.
  Cevapla
 • Konya 2 ay önce Şikayet Et
  Yerinde bir karar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu ve Demirtaş'ın ortak sırrı
1600 personelle 2022-2023 Eren Abluka sonbahar kış operasyonları başlatıldı