Ben Bu Cihana Sığmazam'a EDHO'nun yıldızı geliyor! İkisi tekrardan aynı kadroda olacak

Kasaba Doktoru, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Poyraz Karayel, Arka Sokaklar ve Kuzey Güney gibi projelerde yer alan Ozan Akbaba, Ben Bu Cihana Sığmazam'la ekranlara dönüyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a EDHO'nun yıldızı geliyor! İkisi tekrardan aynı kadroda olacak
Ben Bu Cihana Sığmazam'a EDHO'nun yıldızı geliyor! İkisi tekrardan aynı kadroda olacak
GİRİŞ 11.12.2023 09:04 GÜNCELLEME 11.12.2023 09:04
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

2.sezonda da yayın hayatına hız kesmeden devam eden ve yayına girdiği her hafta aksiyonu had safhaya çıkaran Ben Bu Cihana Sığmazam ailesi giderek büyüyor. Son olarak TRT1'in ARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisiyle popülaritesini giderek artıran Ozan Akbaba, Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yeni üyesi olarak açıklandı.

Teşkilat'ın unutulmaz ismi Çağlar Ertuğrul'un yeni adresi ağızları açık bıraktırdı!Teşkilat'ın unutulmaz ismi Çağlar Ertuğrul'un yeni adresi ağızları açık bıraktırdı!

2015-2021 yılları arasında Oktay Kaynarca ile beraber Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da başrolleri paylaşan Ozan Akbaba, bir kez daha Oktay Kaynarca'yla kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Ozan Akbaba, başrollerinde Ebru Özkan, Oktay Kaynarca, Burak Çelik, İsmail Demirci gibi isimlerin yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam'da 'Gardaşov' karakteriyle taşları yerinden oynatacak.

Kuruluş Osman dizisinden kayıtlara geçecek rekor! Sosyal medya bunu konuşuyorKuruluş Osman dizisinden kayıtlara geçecek rekor! Sosyal medya bunu konuşuyor

Bilindiği üzere Akbaba, Kasaba Doktoru'nda 'Uz. Dr. Hakan Aydıner / Dr. Kemal Demir', Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 'İlyas Çakırbeyli', Poyraz Karayel'de 'Taner', Arka Sokaklar'da 'Dr. Veysel' ve Kuzey Güney'de ise 'Sümer Tezkan' gibi rolleri üstlenmişti.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • Ömer 2 ay önce Şikayet Et
  Oktay Kaynarca kopyala yapıştır dizilerin yapmaktan vazgeçsin artık. Bu diziler halen izleniyor mu bilmiyorum
  Cevapla
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Ne alaka izleniyormu başka düzgün dizimi var erkekler için
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Adam parasına bakıyor kardeşim. Millet izliyor adam oynuyor.
  Cevapla
 • Mustafa Eser Eser 2 ay önce Şikayet Et
  Senin bahsettiğin o adam senelerce emek verdiği için birde insanlar çok sevdiği için izleniyor kardeşim USTA o adam
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Biden Gazze açıklamasını dondurma yerken yaptı
CHP ve DEM Parti'nin ittifakı belgelendi