Kanal 7'den etkisinden çıkamayacağınız bir dizi geliyor! Gelin'le ekrana kilitleyecek

Yönetmenlik koltuğunda Taner Tunç'un oturduğu, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı Gelin, Kanal 7 ekranlarında 11 Şubat'ta yayın hayatına başlıyor.

GİRİŞ 11.02.2024 10:25 GÜNCELLEME 11.02.2024 10:26

Talya Çelebi ile Cenay Türksever'in başrollerinde yer aldığı FYM Film Yapım Merkezi imzalı Gelin, Kanal 7 ekranlarında izleyenleri etkisi altında bıraktırmaya hazırlanıyor.

Bir yanda sevdikleri için hayallerinden vazgeçen Hançer, diğer yanda bakışlarıyla ateş saçan Cihan… Bambaşka dünyaların insanları olan Hançer ile Cihan’ın büyük yalanlarla harmanlanan hikayesi Gelin dizisi ile Kanal 7 ekranlarına taşınıyor.

TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı'na Kuruluş Osman'ın Gökçe Hatun'u geliyor! Yeni adresi...TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı'na Kuruluş Osman'ın Gökçe Hatun'u geliyor! Yeni adresi...

Kanal 7, dizi yelpazesine bir yenisini daha ekliyor. Dizi severlerin soluksuz izleyeceği "Gelin" dizisi, sürükleyici hikayesiyle izleyicisi karşısına çıkacak. Kendisini bir anda hayallerinden başka bir dünyada bulan Hançer ve soyadının ağırlığı karşısında ezilen Cihan’ın yalan ve ihtirasla yoğurulan hikayesi Gelin ile ekrandaki yerini alacak.

Mehmed Fetihler Sultanı’na Kurtlar Vadisi Pusu’nun Abdülhey Çoban’ı geliyor! Yeni rolü…Mehmed Fetihler Sultanı’na Kurtlar Vadisi Pusu’nun Abdülhey Çoban’ı geliyor! Yeni rolü…

Zengin ve soylu Develioğlu ailesinin yaşadıkları konakta kara bulutlar dolaşmaktadır. Bu köklü ailenin soyunun devam etmesi, Cihan Develioğlu'nun doğacak olan erkek çocuğuna bağlıdır ancak Cihan, eşinden dolayı çocuk sahibi olamamıştır. Ailesine, geleneklerine özellikle de tüm mal varlığının yegane mirasçısı olarak gördüğü doğacak torunlarına çok önem veren Mukadder Develioğlu, oğlu Cihan Develioğlu'nun erkek çocuk sahibi olabilmesi için acımasız bir oyun oynar. Cihan'ın eşi Beyza'ya tehlikeli bir teklifle giden anne Mukadder Develioğlu, oğlundan boşanmasını ister. Tek amacı erkek torun sahibi olmak olan Mukadder Develioğlu, oğlunun çocuk sahibi olduktan sonra tekrar Beyza ile evleneceğinin sözünü verir.

Hikayenin diğer tarafında ise yokluk içinde yaşamını sürdürmeye çalışan, hayatının baharında bir genç kız vardır. Bu genç kızın ismi Hançer'dir. Adını keskin bakışlarından alan Hançer, hayatını altüst edecek bir teklifle karşı karşıya kalır. Hançer'in fakir olması ve sorun çıkarmayacak bir aileye sahip olmasını fırsat bilen Mukadder Develioğlu, ona oğlu ile evlenerek erkek çocuk dünyaya getirmesi teklifinde bulunur. Hayatının aşkını bulup, mutlu bir evlilik yapma hayalleri kuran Hançer, önce bu teklifi reddetse de abisinin ölümcül bir hastalığının olduğunu öğrenince teklifi kabul etmek zorunda kalır. Geri dönülmez bir yola giren Cihan ve Hançer için artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Büyük bir oyunun içine çekilen, karanlık bir labirentte kaybolmuş bu iki genç, planlanan oyunların aksine aşkın akıntısına mı kapılacak? 

Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer'in sürprizlerle dolu öyküsü "Gelin" 11 Şubat’tan itibaren her Pazar 20:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:

Yapım: FYM Film Yapım Merkezi

Yönetmen: Taner Tunç

Oyuncular: Talya Çelebi - Cenay Türksever - Betigül Ceylan - Çisel Kuşkan - Sidal Damar - Kutay Şahin- Ekrem Bozgül- Can Tarakçı - Ceren Yüksekkaya - Deniz Değirmenci - Yasemin Yeşilgöz - Günnur Adıgüzel - Seda Keskol - Güneş Ebrar Özgül - Türker Kantar, Arif Nazım

Senarist: Ayla Hacıoğulları - Vilmer Özçınar

Müzik: Lacivert

Tür: Drama

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tansu Çiller, İstanbul'da desteklediği ismi açıkladı: Beni çok heyecanlandırdı
MHP'li başkan adayının seçim şarkısı gündem oldu! Sosyal medya yıkılıyor