Bahar dizisi 3. bölüm fragmanı: Minnet hırkası giydirdiniz ki!

Show Tv ekranında yayınlanan Bahar dizisi iki haftadır en çok konuşulan diziler arasında yer alıyor. 2. bölümü ile de adından söz ettiren Bahar dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahar Nevra ile çatışmaya giriyor.

GİRİŞ 27.02.2024 15:08 GÜNCELLEME 27.02.2024 15:09

Bahar dizisinin 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına Bahar ile Rengin'in yüzleşmesi damga vurdu. Rengin'in Bahar'a söylediği "Seni unutmam mümkün mü" deyişi yeni bir savaşın başlangıcı olarak değerlendirildi.

Show TV'nin yeni dizileri arasında yer alan Bahar dizisi 2. bölümü ile ekrana geldi. Tıp Fakültesi bitiren bir ev hanımının yaşam öyküsünü konu eden dizi son bölümü ile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. 

3. bölüm fragmanında doktorluğa geri dönen Bahar'ın, kayınvalidesi ile olan çatışması ekrana taşındı. Bahar, kayınvalidesine "Yeter. ben bu eşikten girdiğim andan itibaren siz benim sırtıma öyle bir minnet hırkası giydirdiniz ki 20 yılımı aldı benim o hırkayı çıkarmak. Ölüm döşeğinde çıkardım ben o hırkayı. Sizin karşınızda o ürkek, korkak Bahar yok" sözleri ile meydan okudu. 

Bahar yeni bölümüyle 27 Şubat Salı akşamı 20.00'da Show TV'de izleyici ile buluşacak. 

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Meryem gidecek mi?  Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Meryem gidecek mi?

BAHAR DİZİSİNİN SON BLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Akciğer nakli sonrası sağlığına kavuşan Bahar, bu ameliyat sonrasını hayatının ilk günü olarak ilan etti. 20 yıldır ettiği fedakarlıkların karşılığına eşinden ve kayınvalidesinden göremeyen Bahar yepyeni kişiliği ile aile içinde de yenilikleri getirdi.

'Hoş Geldin Partisi' ile evinde karşılanan Bahar, ilk andan itibaren hiçbir şeyine eskisi gibi olmayacağının sinyallerini verdi. Öncelikle ev işlerini bırakan Bahar kendisi ile ilgilenmeye adeta ant içmişti.

Gününü kendine ayırmaya başlayan Bahar, gün boyunca  binlerce liralık alışveriş ve bakım merkezleri ile rahatlamaya çalışsa da içindeki ateşi söndüremedi. Annesinin de yönlendirmesi ile kendisine yeni bir meşgale bulmaya karar verdi.

Bu karar doğrultusunda doktorluk mesleğine dönmeye karar veren Bahar karakteri, ilk iş olarak TUS'a hazırlanmaya adım attı. Dershaneye gitmek için eşinden para isteyen Bahar Timur'dan istediğini elde edemeyince kendi yöntemlerini kullanmayı tercih etti.

Sonunda TUS'a girdi ve Timur'un motivasyon kırıcı tavırlarına rağmen güzel bir başarıya imza attı. Eşinin çalıştığı hastaneye girmek isteyen Bahar, bu kez de asistanlık mülakatında eşiyle karşı karşıya geldi. Rengin'in oyu ile asistanlığa kabul edildi. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İran'dan operasyon! Füzeler peş peşe havalandı! Yeni görüntüler paylaştılar
Mavi Vatan’da yeni sayfa: KALKAN DİHA