Kan Çiçekleri 343.bölüm fragmanında şok gelişme! Baran ve Dilan ormanda kayboluyor

Kan Çiçekleri 343.bölümde Baran, Cevahir'i tuzağa çekmek için bir oyun oynar fakat planlamadığı bir şey yaşanır. Dilan ve Baran ormanda kaybolur ve Cevahir'in aradığı fırsat ayağına gelmiş olur. Baran ve Dilan ne yapacak?

GİRİŞ 20.06.2024 11:46 GÜNCELLEME 20.06.2024 11:46

Kan Çiçekleri 343.bölümde Baran ve Dilan her zaman olduğu gibi birbirlerine aşkla yaklaşırlar. Aile olmanın önemine dikkat çeken Baran, birlik ve beraberlik mesajı verir. Öte yandan Cevahir'le hesabı bitmeyen Baran, ona tuzak kurmak ister fakat kendisi farkında olmadan tuzağa düşer. Ormanda kaybolan Baran ve Dilan, evin yolunu bulabilecek mi?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Transferde mutlu son! Fenerbahçe milli futbolcuyu İstanbul'a getirdi
Özgür Özel'den 15 Temmuz çıkışı: Oturduğu yerden 'tiyatro' diyenler var...