Onyedi Eylül Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman sone erecek?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, en az 50 KPSS puan ile personel alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilan ile başvuru şartları ve tarihine ilişkin tüm detaylara yer veren kurum, en az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacak. İşte başvuru şekli....

Onyedi Eylül Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman sone erecek?
Onyedi Eylül Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman sone erecek?
GİRİŞ 10.07.2022 09:30 GÜNCELLEME 10.07.2022 09:30

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca Temizlik Görevlisi, Güvenlik ve Koruma Görevlisi, Büro Personeli, Spor Uzmanı, Tekniker ve Teknisyen kadrolarına personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve tarihine ilişkin detayları açıklayan kurum, en az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını belirtti. 4 Temmuz 2022 tarihi itibari ile başvuruları toplamaya başlayan üniversite, adaylarda en az 50 KPSS puan şartı arıyor. İşte detaylar....

SON BAŞVURU NE ZAMAN?

Onyedi Eylül Üniversitesi personel alımı başvuruları 4 Temmuz 2022 tarihinde başlayıp 18 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adaylar e-Devlet Kapısı üzerinden “Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını online olarak tamamlayabilecek. 
Şahsen başvuru almayacak olan kurum, posta veya diğer yollarla yapılan müracaatları da kabul edilmeyecek.

Kadro ve Kontenjan DetaylarıKadro ve Kontenjan DetaylarıKadro ve Kontenjan DetaylarıKadro ve Kontenjan Detayları

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

3- “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci maddesinin (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmüne aykırı durumu olmamak.

4- Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.

5- Adayların ilgili 2020 KPSS(B) grubu puan türüne sahip olması gerekmektedir.

6- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

7- Sadece bir unvan kodu için başvurulacaktır. Birden fazla unvan kodu için başvuru yapılması halinde tüm başvuruları geçersiz sayılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

8- Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

9- “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” ve “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yapılmasına Dair Yönetmelik” gereğince sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar hakkında ilgisine göre güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılacak olup sonucuna istinaden işlem yürütülecektir.

10- Başvuran adaylar Üniversitenin tüm yerleşkelerinde ihtiyaç bulunan birimlerinde ve ilçelerinde görevlendirilecektir.

11- Adayların aranan niteliklere başvurunun son günü itibariyle sahip olması gerekmektedir.

RESMİ İLAN METNİ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
8 yıl aradan sonra bir ilk! Sadece 250 adet üretilecek: Fiyatıyla dudak uçuklatıyor!
Tacikistan'da başörtüsü tamamen yasaklandı