En az lise mezunu 10 farklı kadroya personel aradığını açıkladı! Başvuru için son 4 gün...

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, en az lise mezunu personel alım ilanı yayınladı. İlan ile alım yapılacak kadrolara ilişkin detayları açıklayan kurum KPSS puan sıralamasını esas alarak atama gerçekleştirecek. İşte başvuru ekranı...

En az lise mezunu 10 farklı kadroya personel aradığını açıkladı! Başvuru için son 4 gün...
En az lise mezunu 10 farklı kadroya personel aradığını açıkladı! Başvuru için son 4 gün...
GİRİŞ 27.07.2022 09:21 GÜNCELLEME 27.07.2022 09:21

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Biyolog, Laborant, Diğer Sağlık Personeli, Destek Personeli, Mühendis, Büro Personeli, Tekniker, Teknisyen, Programcı ve Güvenlik Görevlisi kadrolarına alım yapacağını açıkladı. Başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıklayan üniversite, en az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacak. İşte detaylar...

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi personel alımı başvuruları 22 Temmuz 2022 tarihinde başlayıp 1 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar üniversitenin https://kmu.edu.tr web sayfasında duyurular bölümünden başvurularını online olarak gerçekleştirebilecek. 

Kadro ve DetaylarıKadro ve DetaylarıKadro ve Detayları

BAŞVURU EKRANI

BAŞVURU ŞARTLARI

1- Başvuracak adayların yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3- Adayın başvurduğu unvan niteliğine göre KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lise mezunları için 2020 KPSS (P94), önlisans mezunları için 2020 KPSS (P93) ve lisans mezunları için 2020 KPSS (P3) puan türü esas alınacaktır.

4- Tecrübe istenen pozisyonlar için adaydan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin (Kaşe ve ıslak imzalı onaylanmış veya barkotlu hizmet belgesi) taranarak sisteme yüklenmesi gerekecektir.

5- 18 yaşını doldurmuş olup 01 Ocak 1992 ve sonrasında doğmuş olmak,

6-Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla htps://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınan barkotlu belgenin indirilerek sisteme yüklenmesi gerekecektir.

7-Yetki belgesi/sertifika istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyon için istenen belgelerin taranarak sisteme yüklenmesi gerekecektir.

8- Başvuracak adayların “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1. Maddesinin (b) fıkrasına eklenen “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

9- Kamu görevinden ihraç edilenler başvuru yapamayacaklardır.

RESMİ İLAN METİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Putin'den Türkiye açıklaması: Çok sayıda ilginç projemiz var
Türkiye'nin konuştuğu Seçil Erzan olayında yeni gelişme! Fatih Terim sessizliğini bozdu