Sedef ve vitiligo için mucize krem! Jeoloji mühendisinin doğal buluşu!

Jeoloji Mühendisi Fahri Çelik, 15 yıllık titiz araştırmalar ve deneyler sonucunda, Sedef ve vitiligo gibi cilt hastalıklarının tedavisi için doğal bir krem geliştirdiğini iddia etti. İşte, sedef ve vitiligo gibi hastalıklara şifa olacak o mucizevi krem!

Sedef ve vitiligo için mucize krem! Jeoloji mühendisinin doğal buluşu!
Sedef ve vitiligo için mucize krem! Jeoloji mühendisinin doğal buluşu!
GİRİŞ 13.06.2024 14:44 GÜNCELLEME 13.06.2024 14:49
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Çelik, Tıbbi Jeoloji alanındaki bilgi birikimini kullanarak ürettiği bu krem ile beş hastayı tamamen iyileştirdiğini belirtiyor. Üniversite yıllarından bu yana bu hastalıklar üzerine araştırmalar yaptığını ifade eden Çelik, kremi insanlara yardımcı olmak amacıyla geliştirdiğini söylüyor.

Alzheimer’a savaş açıyor: Zihin açıcı hafıza güçlendirici besinler!Alzheimer’a savaş açıyor: Zihin açıcı hafıza güçlendirici besinler!

Cilt kuruluğu hangi vitamin eksikliğinden, neden olur? Cilt kuruluğu belirtileri…Cilt kuruluğu hangi vitamin eksikliğinden, neden olur? Cilt kuruluğu belirtileri…

KİMYASAL MADDE İÇERMİYOR!

Çelik, geliştirdiği kremle Sedef hastalığını 15 gün, vitiligo'yu ise bir ayda tedavi edebildiğini öne sürüyor. Egzama gibi diğer cilt rahatsızlıklarının ise 10 gün içinde tamamen yok olduğunu iddia ediyor. İlacın özel bir formülle üretildiğini ve yeraltı kaynakları ile yeryüzündeki bitkilerden elde edilen tamamen doğal bileşenler içerdiğini belirtiyor. Kimyasal madde içermeyen bu kremi, eğitim hayatı boyunca edindiği bilgileri kullanarak geliştirdiğini vurguluyor.

Doğadan gelen güzellik! Zeytinyağlı defne sabunu faydaları nelerdir? Gerçek defne sabunu nasıl anlaşılır?Doğadan gelen güzellik! Zeytinyağlı defne sabunu faydaları nelerdir? Gerçek defne sabunu nasıl anlaşılır?

Güneş kremi nasıl kullanılır, ne zaman sürülür? Güneş kremi kullanmazsak ne olur?Güneş kremi nasıl kullanılır, ne zaman sürülür? Güneş kremi kullanmazsak ne olur?

HASTALIK BİR DAHA TEKRAR ETMİYOR!

Bugüne kadar 10 kişi üzerinde denenen kremden, 5 kişinin tamamen iyileştiği, diğer 5 kişinin ise halen tedaviye devam ettiği belirtiliyor. Çelik, bu kremin oksijen, hidrojen, karbon ve azot gibi temel elementlerden yola çıkarak formüle edildiğini ve hastalıkların tekrarlamayacağına inandığını ifade ediyor. Kremi günde iki kez kullanmanın yeterli olduğunu ve hastaların bu şekilde iyileşeceğini belirtiyor.

"1 AY İÇİNDE TAMAMEN İYİLEŞTİM!"

Kremi kullanarak iyileştiğini belirten vitiligo hastası Yaren Kaya, "Yüzümdeki sivilceler için 5 ay süren bir tedavi gördüm ve bu süreçte kullandığım ilaçların yan etkisiyle Vitiligo hastalığına yakalandım. Doktorların verdiği kremlerle sonuç alamadım ve Ankara'ya tedavi için gittiğimde hastalığın çaresinin olmadığını söylediler. Fahri Çelik'in verdiği kremi kullandım ve bir ay içinde olumlu sonuçlar aldım. Günde iki kez kullanarak, hafif kaşıntı ve yanma dışında hiçbir yan etki görmedim. Bu ilaç sayesinde güneşe çıktığımda yaşadığım kızarıklık ve kaşıntı sorunları tamamen ortadan kalktı" dedi.

Kaya, hastalığın kendisine travma yaşattığını ve sosyal hayatını olumsuz etkilediğini dile getirerek, "Vücudumdaki lekeler özgüvenimi ve sosyal hayatımı olumsuz etkiledi. Ancak bu kremi kullandıktan sonra tüm bu sorunlar ortadan kalktı ve şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum" şeklinde konuştu.

KAYNAK: İHA
Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • Mahmut 1 ay önce Şikayet Et
  Sayı Editör Bu Jeoloji Mühendisinin iletişim numarası yokmu çünkü çok sayıda vitiligo ve sedef hastası vardır
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  İlacın satımı varmı
  Cevapla
 • vatan 1 ay önce Şikayet Et
  İnşallah doğrudur ve şifa vesilesi olur.
  Cevapla
 • abuzer 1 ay önce Şikayet Et
  tedavi etsin de kimyasal içersin ,kimyasal içermeyen ilaç mı var,yeraltından çıkıp ta kimyasal olmayan ne var,
  Cevapla
DİĞER HABERLER
TBMM'de AK Parti ile DEM Parti milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı
Bakan Fidan'dan PKK açıklaması: Artık Irak'ın sorununa dönüştü!