Organize İşler 2 Netflix'e geldi, seyirci isyan etti

Vizyon tarihinden 2 hafta sonra halen gösterimde olan Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi ani bir kararla Netflix'e geldi.

Organize İşler 2 Netflix'e geldi, seyirci isyan etti
Organize İşler 2 Netflix'e geldi, seyirci isyan etti
GİRİŞ 16.02.2019 07:14 GÜNCELLEME 16.02.2019 07:15
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Yılmaz Erdoğan’ın çok konuşulan filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta sinemalarda gösterime girmişti. Vizyona girişinin öncesinde de, sinema salonlarıyla ilgili tartışmaların da etkisiyle epey konuşulan film, gösterime girdikten sadece iki hafta sonra Netflix’e geldi.

Netflix’in konuyla ilgili olarak gönderdiği basın açıklamasında; “Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.” deniliyor.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞILDI

Kararın ardından sinemada izlemeye giden sosyal medya kullanıcıları kullanıcıları tepki gösterirken, filmi izlemek isteyip henüz filme bilet almamış olan sosyal medya kullanıcıları ise olumlu yorumlarda bulundu. 

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.

 

 

ETİKETLER
organize işler
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • mekkeli yasir 1 yıl önce Şikayet Et
    bence ıyı oldu isteyen netfixten evinde izlesin sinemaya gidip mısıra para kazandırmak isteyenler sinemaya gidip izlesin
    Cevapla
  • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
    Alın size yeni sinema modeli.. artık Home Cinema var.. Netflix hollywood’undur.. misal bazı ülkelerde bazı istenmeyenler filmler yasaklanırken home cinema tarzında bunu gerçekleştirmeyecekler.. artık „sinema“ kişinin odasına gelmiştir..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Çok çarpıcı sözler! 'Arkalarındaki dayıları sayesinde...'
Çöpe atmak yerine bakın ne yaptı...