CHP'li belediyeler AK Parti'nin yaptığı indirimi sahiplendi

AK Partili Bursa Belediyesi BUDO'da yolcu bilet fiyatlarında yüzde 40 indirim yaptı. CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, indirim için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür edince Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, imalı bir yanıt verdi.

GİRİŞ 11.10.2020 10:08 GÜNCELLEME 11.10.2020 10:45
Bu Habere 45 Yorum Yapılmış

CHP'li belediye başkanları AK Parti'nin hizmetleri sahiplendi. AK Partili Bursa Belediyesi iştiraki olan Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) yolcu bilet fiyatlarında yaptığı yüzde 40 indirimin; CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapıldığı iddia edildi.

 

 

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca; Bursa Belediyesi iştiraki BUDO'nun indirim kararı için Ekrem İmamoğlu'na teşekkür etti.

.

 

 

CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz da; Ekrem İmamoğlu'na teşekkür etti.

.

AKTAŞ: "BURSA DENİZ OTOBÜSLERİ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE AİTTİR. HAYIRLI YOLCULUKLAR"

AK Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından CHP'li yetkililerin açıklamalarına cevap verdi ve "Bilgilendirme: Kısa adı BUDO olan 'Bursa Deniz Otobüsleri', Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne aittir. Hayırlı yolculuklar" dedi.

AKTAŞ'TAN MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI'NA CEVAP: "BİLGİLENDİRME: MUDANYA BURSA'NIN İLÇESİDİR"

Alinur Aktaş; CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın; "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iskele kiralarını artırmama kararı, Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımını sağlayan BUDO'yu kullananlara indirim olarak geri döndü. Başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz" ifadelerine ilginç cevap verdi.

Alinur Aktaş, Hayri Türkyılmaz'ın paylaşımını etiketleyerek, "Bilgilendirme: Mudanya Bursa'nın ilçesidir" ifadelerini kullandı.

SALMAN: "BİR PARTİ TEPEDEN TIRNAĞA BU KADAR MI UYUMLU OLUR KOMİKLİKTE"

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman; CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca; CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz'ın yaptığı paylaşımlarının ekran kaydı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 3. Ahmet Çeşmesi'nin önünde çekilen fotoğrafı paylaştı.

Ayman Salman; "Gülelim mi? Ağlayalım mı? Bir parti tepeden tırnağa bu kadar mı uyumlu olur komiklikte.. Anlaşıldı, CHP tepeden tırnağa çok komik" ifadelerini kullandı.

.

.

YAZDIR
YORUMLAR 45
 • Miso 1 ay önce Şikayet Et
  Ormanları yakanlaıda sahiplensiler haklı çıkarlar.
  Cevapla
 • Miso 1 ay önce Şikayet Et
  İmamoğlu İstanbul,da gõzle görülür hangi eseri yapmış.Makarios heykeli hariç.Oy verenler herhalde memnun kalmışlardır hizmeti için.
  Cevapla
 • Ergün 1 ay önce Şikayet Et
  Bir yalan dokunduralım demişler ! Kendileri oynayıp kendileri gülmüş...
  Cevapla
 • Ergün 1 ay önce Şikayet Et
  CHP varsa kaos var!... Allahım bunlar ne yer ne içer! ... istanbul nireeee bursa nireeeee ...beyin yerine ne taşıyorlar...
  Cevapla
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  Bir parti tepeden tırnağa bu kadar benzer. Hepsinin zihniyeti aynı. Ya arkadaş, adam(sözde arkadaşım) Ak Parti'den hayatını kurtardı. CHP'de İmamoğlunu seçti. Düşündüm ve gerçekten aynı zihniyet. Bursa İBB indirim yapıyor. Bursa Mudanya CHP belediye başkanı İmamoğlu'nu kutluyor. Ne kadar komik ve o kadar çirkin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Koronavirüs aşısı için net tarih verildi!
CHP toplumsal hafızayla alay ediyor: S-400'ü Kılıçdaroğlu istedi