AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım ve Başkan Oğuz Kahramankazan’ı konuştu

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı ziyaret etti. Oğuz, ilçelerinde hayata geçirdikleri ve yapım aşamasında olan projeler hakkında bilgi verdiği Yıldırım’a Kahramankazan’ı anlattı.

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım ve Başkan Oğuz Kahramankazan’ı konuştu
AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım ve Başkan Oğuz Kahramankazan’ı konuştu
GİRİŞ 15.09.2021 09:45 GÜNCELLEME 15.09.2021 09:45
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı makamımda ziyaret etti. Oğuz,, ilçelerinde yaptıkları çalışmalar ve hayata geçirdikleri projelere ilişkin Yıldırım’a bilgi verdi. Oğuz ayrıca, yapım aşamasında olan ve önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan proje aşamasındaki çalışmaları da Yıldırım’la paylaştı. Kahramankazan’ın sanayi, tarım ve hayvancılık alanındaki potansiyelinin de masaya yatırıldığı görüşmede, bu alanlara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

“KAHRAMANKAZAN’IN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, bu anlamlı ziyareti için Başkan Oğuz’a teşekkür ederek, Kahramankazan’ın ve Kahramankazan halkının her zaman yanında olduklarını ifade etti. Başkan Oğuz da, Kahramankazan açısından oldukça verimli bir görüşme olduğunu belirterek, “Kahramankazan’ımızdan hiçbir zaman esirgemeyen Son Başbakanımız ve AK Parti Genel Başkanvekilimiz Sayın Binali Yıldırım’la ilçemizle ilgili konuları görüşme imkânı bulduk. Projelerimizi ve Kahramankazan’ımızı konuştuk. Sayın Genel Başkanvekilimize ilgi ve alakaları için ilçem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Leyla 2 ay önce Şikayet Et
    Binali yıldırım, sizi seviyoruz ve ziyaretinize gelmek istiyorum,lütfen kabul buyurun. Sevgiler.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsmail Demir'den MMU açıklaması! 'Rusya ile görüşmeler olabilir'
Son dakika haberi: İsmail Demir'den S-400 ve F-35 açıklaması