Erdoğan'dan Karamollaoğlu'na sert tepki: Tek doğru oydu, iade-i ziyaret iptal...

Son dakika haberi: MKYK'da konuşan Başkan Erdoğan, Karamollaoğlu'nun kendisiyle yaptığı görüşme sonrası açıklamalarına tepki göstererek, “Açıklamaları maalesef gerçeği yansıtmıyor...İade-i ziyaret düşünüyordum, bu sakıt (düşmüş) oldu” dedi.

GİRİŞ 18.11.2021 05:45 GÜNCELLEME 18.11.2021 06:36
Bu Habere 191 Yorum Yapılmış

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan ve yaklaşık 4,5 saat süren AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nda (MKYK), geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu görüşmesi de gündeme geldi.

Erdoğan ve Karamollaoğlu görüşmesindeki koltuk detayı ortaya çıktıErdoğan ve Karamollaoğlu görüşmesindeki koltuk detayı ortaya çıktı

Karamollaoğlu’nun görüşmeye ilişkin açıklamalarına değinen Erdoğan’ın, "Temel Bey’in yaptığı açıklamalar maalesef gerçeği yansıtmıyor" dediği belirtildi.

İADE-İ ZİYARET SAKIT OLDU

Karamollaoğlu’nun bir tek yüzde 50+1’e ilişkin açıklamasının doğru olduğunu, onun dışındaki konuşmaların geçmediğini aktaran Erdoğan’ın, "Dediği tek doğru orasıydı. Bunun dışındaki açıklamalarından maalesef çok üzgünüm. Biz bu görüşmede yalnızdık, bir tek Temel Bey ve ben vardık. İade-i ziyaret düşünüyordum, bu sakıt (düşmüş) oldu" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Erdoğan ile görüşmesinde ittifak konuşuldu mu? Karamollaoğlu açıkladı Erdoğan ile görüşmesinde ittifak konuşuldu mu? Karamollaoğlu açıkladı

Son dakika: Erdoğan'dan görüşme sonrası Karamollaoğlu'na sert tepki!

İŞVEREN İKNA OLACAK

Toplantıda asgari ücret de gündeme geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, tüm kesimlerin taleplerinin alındığı ve anket çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Temel Karamollaoğlu'nun Başkan Erdoğan'la görüşme 'manevrasıyla' cevap aranan 3 soru!Temel Karamollaoğlu'nun Başkan Erdoğan'la görüşme "manevrasıyla" cevap aranan 3 soru!


Bilgin’in, işveren sendikalarıyla da görüştüğünü kaydederek, “İşverenin ikna olacağı, asgari ücreti enflasyona ezdirmeyeceğimiz, ama aynı zamanda da farklı katagorilerde çalışanların şartlarını daha iyi analiz edebileceğimiz bir araştırma yapıyoruz” dediği aktarıldı.

Son dakika haberi: Erdoğan'dan görüşme sonrası Karamollaoğlu'na sert tepki!

AZ CEZASI KALAN DÖNMEYECEK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül koronavirüs nedeniyle açık cezaevlerinden evlerine gönderilen ve izin süreleri 30 Kasım’da bitecek hükümlülerin cezaevlerine dönüşlerinde izlenecek yol haritasına ilişkin MKYK üyelerini bilgilendirdi. MKYK’da, belli bir sürenin altında cezası kalanların denetimli serbestlik hükümlerinden yararlandırılması önerisinin getirildiği ifade edildi.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
YORUMLAR 191
 • mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu karanlık temel in Oğuzhan Asiltürkün ölümünde parmağı var ama ispatlayamam.
  Cevapla
 • S.UYSAL 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu sadetçiler Ak Partinin 15 vekiline razı olmaz.chpnin iki vekiline razı olur.Zarar verelim bölelim başka bir düşüncesi yok.Bunlar kırk yıldır pkk memleket insanını öldürmüş düşünmezler.Batılılar ırağı afganistanı libyayı parçalamış düşünmezler tek düşünceleri batı kuklalarıyla milli hükümete nasıl zarar veririz...
  Cevapla
 • Alp eren 2 yıl önce Şikayet Et
  Alp eren Kayıtsız belgesiz tanıksız yapılan bütün görüşmeler taraflar için hertürlü yoruma yalana açıktır.
  Cevapla
 • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Şu cezaevinden korona yüzünden saldığınız mahkumları toplayınız.hepsi icin söylemiyorum ama coğu suc işlemekten ceza yok kacınmıyo.dışardaki genclere kötü örnek oluyorlar.
  Cevapla
 • Enigma 2 yıl önce Şikayet Et
  İş verene bedava çalıştırın diyin.. hemen kabul ederler.. Duygusuzluk diz boyu.. Asgari ücret devletin belirletiği rakam.. Kendiniz bir rakam belirleyemiyor musunuz. ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
20 tür elementin bulduğu göktaşını açık artırmayla satacak
İstatistikler korkutan tabloyu ispatladı! - Gazete manşetleri