Bakan Kurum'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Kaçmanın kitabını yazdı

Kılıçdaroğlu'nun "kaçacaklar" iddiasıyla ilgili konuşan Bakan Kurum, CHP liderinin kaçmanın kitabını yazdığını belirterek, "15 Temmuz’da kimlerin kaçtığını bu aziz millet çok iyi biliyor" ifadelerini kullandı.

Bakan Kurum'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Kaçmanın kitabını yazdı
Bakan Kurum'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Kaçmanın kitabını yazdı
GİRİŞ 25.05.2022 17:19 GÜNCELLEME 25.05.2022 17:36
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünkü açıklamalarına tepki gösterdi. 

Kılıçdaroğlu'nun "kaçmanın kitabını yazdığını" belirten Kurum, "15 Temmuz’da kimlerin kaçtığını bu aziz millet çok iyi biliyor" dedi. 

Bakan Kurum, muhalefetin "yeşil ceket" söylemiyle ilgili ise, "İstanbul’un ihtiyacı yeşil alan. Havalimanına yeşil alan yapacağım’ diyen de sensin, ertesi gün ‘millet bahçesi projesi vatana ihanettir, yıkacağız!’ diyen de sensin. Hakikaten söyleyin bize, sizin kaç ceketiniz var?” ifadelerini kullandı.

Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na tek kelimelik yanıt: YalancıSoylu'dan Kılıçdaroğlu'na tek kelimelik yanıt: Yalancı

Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na tepki: Burası Kandil değil yanlış gelmişsin!Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na tepki: Burası Kandil değil yanlış gelmişsin!

Cüneyt Özdemir Kılıçdaroğlu'nun iddiaları sonrası çileden çıkltıCüneyt Özdemir Kılıçdaroğlu'nun iddiaları sonrası çileden çıkltı

İbrahim Can Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - İbrahim Can
YORUMLAR 5
 • dede 2 ay önce Şikayet Et
  ABD ebslemeleir ikide bir elçilerden birifng alalar agnalılar giibi bir uçağın tekerlek boşluğunda yer bulurlar mı bişlmiyorum. .
  Cevapla
 • acı gercek 2 ay önce Şikayet Et
  2023e az kaldı kimin kacakağı görülür
  Cevapla
 • vatandaş sevgi 2 ay önce Şikayet Et
  ee ne yapsın zavallı kılıçtaroğlu... bi fetö emrediyor konuşuyor, bi biden emrediyor konuşuyor, bi pkk emrediyor...adam bunadı...
  Cevapla
 • sedat 2 ay önce Şikayet Et
  Evet şahidim kendisi kaçmanın masterini yapmıştır. Ben bile tankların arasından böyle sıvışamam. Yahu nedir bu kaçma işi ,rahmetli Özala da yıllarca ,kaçacak uçağı hazır beklişyor dediler. Şimdi de Reise diyorlar. OLUM BİZİM BAŞKA VATANIMIZ YOK KAÇACAK, AMA SİZDE ÇOK ,ABD, AVRUPA, İNGİLTERE,KANADA. Bİ DOLU . Ayrıca yurt dışı sizin kaçaklarınızla dolu, kimin kaçtığı belli oluyor. İtin bir sürü sahibi oluyor maalesef ama bize kimse sahip te çıkmaz.
  Cevapla
 • gürsel oğuz 2 ay önce Şikayet Et
  hem kaçar hem kaçacak der ne diyelim siyasetci bu birde chp
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Depremden yıllar öncesi ve sonrası böyle görüntülendi
Schengen soygunu - 17 Ağustos günün gazete manşetleri