Bülent Arınç bu kez Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla konuştu! Dikkat çeken 6'lı masa övgüsü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partiye yönelik söylemleriyle gündeme gelen Bülent Arınç, bu kez de Kemal Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla konuşarak AK Parti'ye 'Helallik' çağrısı yaptı.

GİRİŞ 26.09.2022 10:44 GÜNCELLEME 26.09.2022 12:32
Bu Habere 362 Yorum Yapılmış

AK Parti'ye yönelik çıkışlarıyla zaman zaman gündeme gelen Bülent Arınç, son açıklamalarıyla Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremedi. Arınç bu kez dce Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla AK Parti'ye 'helalleşme' çağrısı yaptı.

"6'LI MASA BİR KAZANIM"

Arınç, parti liderlerinin çıkışlarıyla hareketli günler yaşayan 'altılı masa' için "Elbette birbirinden farklı 6 partinin, liderlerinin bir araya gelmesi siyaset açısından kazanım, Türkiye demokrasisi açısından kazanım" ifadelerini kullandı ve "6 partiyi bir araya getirmek anlamlıdır, önemlidir" dedi.

Bülent Arınç şaşırtmadı! Yine muhalefetin yanında saf tuttu!Bülent Arınç şaşırtmadı! Yine muhalefetin yanında saf tuttu!

Bülent Arınç, hükümeti yine hedef tahtasına koydu! AK Partilileri kızdıracak paylaşımBülent Arınç, hükümeti yine hedef tahtasına koydu! AK Partilileri kızdıracak paylaşım

KILIÇDAROĞLU'NA ÖVGÜ AK PARTİ'YE 'HELALLEŞME' ÇAĞRISI

Kılıçdaroğlu'nun adaylığını "Adalet Yürüyüşü’nden bu yana söylemleri ile siyaset yapma pratikleri ve partiyi dönüştürme çabasını ben Türkiye için çok faydalı görüyorum. Bakın bu sadece CHP için değil daha çok Türkiye için faydalı" sözleriyle değerlendiren Arınç, AK Parti'nin helalleşmeye ihtiyacı olduğunu söyleyerek "Artık helalleşelim diyebilmelidir cumhurbaşkanımız. Bu yapılırsa kesinlikle oy vermem diyenler bile oy verir" şeklinde konuştu. 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 362
 • Metin. 1 yıl önce Şikayet Et
  Memleketin batması için bir araya gelen oluşumu övmek ihanet değilmi, Cumhurbaşkanı olmak istiyorsan çık adam gibi söyle . Bu memlekete sana bu millet kemal oy verir sana zırnık oy vermez.
  Cevapla
 • cahit 1 yıl önce Şikayet Et
  6 lı ganyan bana oynasınlar diye çok çırpınıyor ama nafile
  Cevapla
 • MSELİM 1 yıl önce Şikayet Et
  biraz dah yalvarırsan belki kapının önünde sanda bir yer açarlar
  Cevapla
 • Av K SAYIN 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bülent ARINÇ bol huzur hakkı olan bir yönetim kurulu üyeliği istiyor anlasanıza
  Cevapla
 • İbrahim Kırımlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu fetö paranoyasından kurtulsak uçacağız bırakın bunları(fetöyü) konuşa-konuşa sizler değer katıyorsunuz dostlar biz işimize bakalım bu durumlardan ders çıkaralım ama geçmişte gömülsün gitsin biz kendimize bakalım artık reis Yunanistan adı ile büyük şeytan (abd) ile mücadele ediyor destek lütfen!!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İzmir'de sağanak faciası: 2 vatandaş sokakta akıma kapılarak hayatını kaybetti
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD'ye FETÖ ve PKK tepkisi: Kuklalara desteğin bahanesi olamaz