Bülent Arınç bu kez Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla konuştu! Dikkat çeken 6'lı masa övgüsü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partiye yönelik söylemleriyle gündeme gelen Bülent Arınç, bu kez de Kemal Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla konuşarak AK Parti'ye 'Helallik' çağrısı yaptı.

GİRİŞ 26.09.2022 10:44 GÜNCELLEME 26.09.2022 12:32
Bu Habere 362 Yorum Yapılmış

AK Parti'ye yönelik çıkışlarıyla zaman zaman gündeme gelen Bülent Arınç, son açıklamalarıyla Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremedi. Arınç bu kez dce Kılıçdaroğlu'nun ağzıyla AK Parti'ye 'helalleşme' çağrısı yaptı.

"6'LI MASA BİR KAZANIM"

Arınç, parti liderlerinin çıkışlarıyla hareketli günler yaşayan 'altılı masa' için "Elbette birbirinden farklı 6 partinin, liderlerinin bir araya gelmesi siyaset açısından kazanım, Türkiye demokrasisi açısından kazanım" ifadelerini kullandı ve "6 partiyi bir araya getirmek anlamlıdır, önemlidir" dedi.

Bülent Arınç şaşırtmadı! Yine muhalefetin yanında saf tuttu!Bülent Arınç şaşırtmadı! Yine muhalefetin yanında saf tuttu!

Bülent Arınç, hükümeti yine hedef tahtasına koydu! AK Partilileri kızdıracak paylaşımBülent Arınç, hükümeti yine hedef tahtasına koydu! AK Partilileri kızdıracak paylaşım

KILIÇDAROĞLU'NA ÖVGÜ AK PARTİ'YE 'HELALLEŞME' ÇAĞRISI

Kılıçdaroğlu'nun adaylığını "Adalet Yürüyüşü’nden bu yana söylemleri ile siyaset yapma pratikleri ve partiyi dönüştürme çabasını ben Türkiye için çok faydalı görüyorum. Bakın bu sadece CHP için değil daha çok Türkiye için faydalı" sözleriyle değerlendiren Arınç, AK Parti'nin helalleşmeye ihtiyacı olduğunu söyleyerek "Artık helalleşelim diyebilmelidir cumhurbaşkanımız. Bu yapılırsa kesinlikle oy vermem diyenler bile oy verir" şeklinde konuştu. 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 362
 • Metin. 2 ay önce Şikayet Et
  Memleketin batması için bir araya gelen oluşumu övmek ihanet değilmi, Cumhurbaşkanı olmak istiyorsan çık adam gibi söyle . Bu memlekete sana bu millet kemal oy verir sana zırnık oy vermez.
  Cevapla
 • cahit 2 ay önce Şikayet Et
  6 lı ganyan bana oynasınlar diye çok çırpınıyor ama nafile
  Cevapla
 • MSELİM 2 ay önce Şikayet Et
  biraz dah yalvarırsan belki kapının önünde sanda bir yer açarlar
  Cevapla
 • Av K SAYIN 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Bülent ARINÇ bol huzur hakkı olan bir yönetim kurulu üyeliği istiyor anlasanıza
  Cevapla
 • İbrahim Kırımlı 2 ay önce Şikayet Et
  Şu fetö paranoyasından kurtulsak uçacağız bırakın bunları(fetöyü) konuşa-konuşa sizler değer katıyorsunuz dostlar biz işimize bakalım bu durumlardan ders çıkaralım ama geçmişte gömülsün gitsin biz kendimize bakalım artık reis Yunanistan adı ile büyük şeytan (abd) ile mücadele ediyor destek lütfen!!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD, Türkiye'nin kara harekatıyla ilgili ilk kez tarih verdi
ABD'nin F-16 kararı sonrası Türkiye'den son dakika açıklaması