Meral Akşener'den Erdoğan'ın 'masadan ayrıl' çağrısına yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan'ın 'masayı terk et' çağrısına yanıt verdi.

GİRİŞ 17.11.2022 16:19 GÜNCELLEME 18.11.2022 10:47
Bu Habere 46 Yorum Yapılmış

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına yanıt verdi.

Akşener, "Çizgisinde hiç kırıklık olmayan, aynı kararlılıkla savunan bir partiyiz. Milletimizin geleceği heba edildiği bir kumar masasında hiç olmadık, bundan sonra da olmayız" dedi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti'ye de şu çağrıyı yaptı:

Burada özellikle muhalefetin içinde, CHP’yi bir kenara koyalım, 6’lı masanın hepsini söylememe gerek yok, ama İP’in (İyi Parti’nin) bunlarla aynı çizgiye düşmesi tabii düşündürücü. Onlar niye bunlarla aynı masaya düşüyor veyahut aynı konuma geliyor? Bu tabii düşündürücüdür. Hele hele böyle bir dönemde. Temenni ederiz ki bunlar da bir dönüşüm yapmak suretiyle gerek bu masayı terk etmek gerekse milli ve yerli bir duruş sergilemek üzere konumunu yeniden gözden geçirir.

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 46
 • Serdar 2 ay önce Şikayet Et
  Din diyanet İslam ve Müslüman düşmanlığında CHDPKK yı bile geride bırakan Maral AK Partiyle ittifak yaparsa kesinlikle AK Partiye bir daha oy vermem. Siyaset tarihimizde adı iyi kendi iğrenç olan İP kadar rezil bir parti olmamıştır bundan sonra da olmayacaktır.
  Cevapla
 • Bay Y. 2 ay önce Şikayet Et
  Bu şeylerin , millilikle milliyetçilikle uzaktan yakından zerre alakaları olmadığını,üç yaşında çocukta bilir, Reis te bilir , amma ve lakin böyle bir tavsiyesi varsa bu şeylere reisin , vardır elbet bir bildiği..
  Cevapla
 • Hoca Nasrettin 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanımızın teklifi Meral Akşener'e değil peşinde gezen milliyetçiliği ilke edinmişleredir. Akşener zaten milliyetçi değil. Hiç olmadı.
  Cevapla
 • misafir1 2 ay önce Şikayet Et
  Meral hanımın açıklamasından şunu anladım İYİ Parti olarak biz parti olarak kaybedenlerin safında yer almaya devam edeceğiz.
  Cevapla
 • 1071 devlet 2 ay önce Şikayet Et
  Tasma İpin Başkasının Elinde Olunca Doğru Yolu Bulman Mümkün değil... İpliğini pazar Çıkarırlar sonra... KORKMA Korkunun Ecele faydası yok.. . Zamanı gelince Hepsi Tek tek çıkacak ... İşleri Bitince Paçavra gibi seni de bir kenara Tarihin Çöplüğüne Atacaklar..... Gel kendine Yazık etme....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Binlerce sıfır otomobil Türkiye'ye geliyor! Gündem olmuştu! İşte marka ve modeller
Ambargoya yerli yanıt! İlk görevine TCG İstanbul ile başlayacak