Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine İYİ Parti’den istifa edip AK Parti’ye geçtiler

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları eski Başkanı Gökhan Toker ve beraberindeki 2 kişi AK Parti’ye geçti. İYİ Parti Susurluk Kadın Kolları Başkanı da AK Parti'ye katıldı.

GİRİŞ 21.11.2022 09:16 GÜNCELLEME 21.11.2022 09:16
Bu Habere 197 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İYİ Parti’ye yaptığı “Temenni ederiz bir dönüşüm yaparak gerek bu masayı terk etmek gerekse milli ve yerli duruş sergilemek üzere konumunu yeniden gözden geçirir” çağrısının ardından İYİ Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları eski Başkanı Gökhan Toker ve bir yardımcısı partisinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı.

İYİ Parti'den ayrılan Gökhan Toker ve yardımcısına rozetlerini, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz taktı.

SUSURLUK KADIN KOLLARI BAŞKANI DA AK PARTİ'YE GEÇTİĞİNİ DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e yaptığı çağrının ardından, İYİ Parti Susurluk Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Eltimur, AK Parti'ye katıldı.

BAŞARAN: "CUMHURBAŞKANIMIZ ÖNEMLİ BİR ÇAĞRIDA BULUNDU"

İYİ Parti Susurluk Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Eltimur'un AK Parti'ye katılımlarından sonra konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, "Öncelikle AK Parti ailemize katılan Ayşegül Eltimur kardeşimize hoş geldin diyorum. Cumhurbaşkanımız, Endonezya dönüşü çok önemli ve dikkate alınması gereken bir açıklama yaptı. Terörle iş tutanlarla aynı safta yer alan CHP ile 6'lı masada bulunan İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e, yerli ve milli duruşunu tekrar gözden geçirmesi ve konumunu ona göre belirlemesi yönünde temennisini iletti" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA
Ayşe Tan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ayşe Tan
YORUMLAR 197
 • J.Deen 1 ay önce Şikayet Et
  Mehterle karşılandı ilçede 3-5 muhteris hariç sevinçle karşılanmış bu durum
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Bay başkan şayet AKP ye gectiyseniz. Sayın fakibabayi örnek alın baskanliktan istifa edin madem parti değiştirdin sana oy veren iyi partili seçmenlerin emanetini de iade edin
  Cevapla
 • Birlik zamanı 2 ay önce Şikayet Et
  Cumhura mı çamur yaftasını atıyorsun. Eğer kastın o ise; başını iki elinin arasına al şöyle bir düşün? Bu kadar masa başı toplantılar yapıyorlar. Hangi toplantıda ülkemizin geleceği, kalkınması için projeleri var. Gecesini gündüzünü ülkesi ve milleti için çabalayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanı nasıl devirebiliriz onun planlarını yapıyorlar. Bütün dertleri bu!
  Cevapla
 • Birlik zamanı 2 ay önce Şikayet Et
  Böyle olması gerekir. Bütün milli hassasiyeti olan sağ duyulu anadolu teşkilatları bu millet ittifakı olduğunu söyleyen partilerin taşra yöneticileri de vatanı için milletin bekası için tabelalarını indirmeleri lazım. Bu proje partilerini terk etmeleri bir zarurettir. Yarınımız için, gelecek nesillerimiz için bir milli görevdir. Ülkenin hayrına bir sözleri olmayan, hepside dış güçlerin menfeatleri için çalışanlara yol verilmemelidir.
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Bu seçim, millilerle gayrimillilerin seçimi olacak
  Cevapla
 • Aybek 2 ay önce Şikayet Et
  Milletin Çamurla imtihanı olacak.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
PKK elebaşının kardeşi yakalandı
Altın fiyatlarında büyük hareket engellendi! '2 bin dolarlık dost'