CHP'li Yavaş'tan Finlandiya Büyükelçiliği ile Ankara'yı dünyaya rezil eden davranış!

CHP'li Mansur Yavaş Finlandiya Büyükelçiliği ile iş birliği yaparak 750 reflektörlü kol bandı dağıttığını açıkladı. Yavaş'ın Türkiye'nin başkenti için gurur kırıcı ve itibar zedeleyici hareketine tepki yağıyor.

CHP'li Yavaş'tan Finlandiya Büyükelçiliği ile Ankara'yı dünyaya rezil eden davranış!
CHP'li Yavaş'tan Finlandiya Büyükelçiliği ile Ankara'yı dünyaya rezil eden davranış!
GİRİŞ 11.01.2023 17:40 GÜNCELLEME 11.01.2023 17:49
Bu Habere 149 Yorum Yapılmış

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Finlandiya Büyükelçiliği ile iş birliği yaparak 750 reflektörlü kol bandı dağıttığını açıkladı. Sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşım yapan Yavaş, "Evlatlarımızın güvenliğini sağlamak için Finlandiya Büyükelçiliği ile iş birliği yaptık. İlk etapta 750 reflektörlü kol bandı dağıtıyoruz" açıklamasında bulundu.

Yavaş'ın bu çalışması vatandaşların tepkisini çekti.

CHP’li Mansur Yavaş'tan bir ayda 606 milyon liralık satışCHP’li Mansur Yavaş'tan bir ayda 606 milyon liralık satış

"YAVAŞ'IN VİZYONU BU"

Ankara'yı küçük düşürdüğü için sosyal medyadan "Kasaba kafasının ötesine geçemeyen Mansur Yavaş’ın vizyonu bu. Milyarlarca TL’lik bütçeyi yöneten Mansur Yavaş, 750 kol bandı için Finlandiya’ya el açmış." şeklinde çok sayıda yorum aldı.

"750 DEĞİL 7.500 TANE KOL BANDINI HEMEN GÖNDERELİM!"

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da olaya tepki göstererek "Türkiye'nin başkentini dünyaya rezil etmeyin! ABB Başkanı Mansur Yavaş yazılı talepte bulunsun, 750 değil 7.500 tane kol bandını hemen gönderelim!" dedi.

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 149
 • İbrahim Adem 1 yıl önce Şikayet Et
  Yavuz Sultan Selim'in elçisi İran Şahı tarafından küçük düşürülmek istenince omduna aldığı pembe incilerle yapılmış kaftanı yere serer ve üstüne oturur.İşi bitip çıkarken kaftanı yerden almaz.Unuttun dediklerinde ise "Biz üstüne oturduğumuz minderi sırtımıza almayız"der.Mansur okulda okumamış ise şimdi öğrenmiş olsun,asil bir millet böyle yapar!
  Cevapla
 • Her şey Vatan için 1 yıl önce Şikayet Et
  Mansuryan ve asalet yanyana olabilirmi ⁉️
  Cevapla
 • Cengaver 1 yıl önce Şikayet Et
  İyi işte hep onlar bize yapıyordu bir kerede biz gol değil kol atalım
  Cevapla
 • Kahraman 1 yıl önce Şikayet Et
  Ah Ankara vah ankaram kimlerin eldindesin
  Cevapla
 • Amiiin 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların hepsi bstılı hiç biri miliyetci deyil söyledikleriyle yapatıkları başka Allahım reisimizi başımızdan eksik etmesin bunların eline ulkemizi bırakmasın amiiin
  Cevapla
 • Brl 64 1 yıl önce Şikayet Et
  Devlet nereye sen nereye be adam, akıllı olun biraz, senin gibi milliyetçi olmaz olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Samet ve Altay'dan inanılmaz hata!
Engelli aracı alımında yeni dönem başlıyor