Gelecek Parti'li Şahin: Altılı masadaki en doğru aday Davutoğlu

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Şahin, Davutoğlu'nun altılı masa içindeki en güçlü aday olduğunu söyledi. AK Parti seçmeninin Davutoğlu'na sempatiyle baktığını öne süren Şahin, "Davutoğlu, Erdoğan karşısında kazanacak adaydır" dedi.

GİRİŞ 12.01.2023 16:27 GÜNCELLEME 12.01.2023 16:46
Bu Habere 92 Yorum Yapılmış

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, altılı masadaki en doğru Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu savundu. 

"AK Parti seçmeninin önemli bir bölümünün Davutoğlu'na sempatiyle baktığını" öne süren Şahin, "Davutoğlu, Erdoğan karşısında kazanacak adaydır" dedi. TV5 yayınına katılan Şahin, şunları söyledi: 

"Daha önce toplumun yüzde 50'sinin oyunu almış ve AK Parti'nin oyunu almış bir liderden bahsediyoruz. Orayla duygusal bağı olan bir liderden bahsediyoruz. AK Parti kitlesinin önemli bir bölümü, oy vermeyecek olan bile önemli bir kitle Sayın Davutoğlu'na inanılmaz bir şekilde sempatiyle bakıyor. 'Hoca çok iyi adam' diyor. Böyle bir tabloda ben en doğru adayın Sayın Davutoğlu olduğunu her yerde olduğunu söylüyorum. Cumhurbaşkanı'nın da karşısında rakip olarak görmek istemeyeceği adaylardan biri de Ahmet Davutoğlu'dur. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı'nın karşısında kazanacak bir aday. Bizim analizlerimiz de saha da bunu söylüyor."

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na 'ama'lı destekKılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na "ama"lı destek

CHP medyasından Davutoğlu'na ince ayar! 'Yüzde 1'lik partisin sus'CHP medyasından Davutoğlu'na ince ayar! 'Yüzde 1'lik partisin sus'

Türkiye'ye kriz vaadi! Altılı masanın temsiliyete karşı darbe planına sert tepkiTürkiye'ye kriz vaadi! Altılı masanın temsiliyete karşı darbe planına sert tepki

İbrahim Can Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - İbrahim Can
YORUMLAR 92
 • Sivaslı 8 ay önce Şikayet Et
  Çok komik yaaa...Ne zannediyor bu serok ahmet kendini... tabanı olmayan zavallı Cumhurbaşkanı olacakmış...zuuuhahahaaaaa... Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, bırak başbakanlığı sen milletvekili bile olamazdın zavallı...
  Cevapla
 • Dalgaya bak 8 ay önce Şikayet Et
  Kahvehanedeki masada en doğru aday da bizim halaoğlu... Kendisi 2 kere okey attı... ))))) Hak ediyor.
  Cevapla
 • vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  sadece gülüyoruz :))) sıfır çekeceksiniz
  Cevapla
 • Erol 8 ay önce Şikayet Et
  Altılı masadaki en doğru aday genel başkanımız Davutoğlu, çünkü en büyük EGO Davutoğlunda var, diğerlerinin egosu güççük.
  Cevapla
 • Ömer 8 ay önce Şikayet Et
  Komedi ya bunlar güldürdün beni...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Anne ve babalar kamu spotuyla uyarıldı: Beni paylaşma
Büyük Aile Platformu TBMM'ye dilekçe gönderdi: LGBT örgütleri kapatılsın