'Millet İttafakı'nın adayı o isim olacak' deyip ekledi: Bir mıntıka temizliği yapılıyor...

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Hüseyin Yayman, katıldığı programda Millet İttifakı'nın adayının Kemal Kılıçdaroğlu olacağını açıkladı.

GİRİŞ 31.01.2023 06:44 GÜNCELLEME 31.01.2023 06:48
Bu Habere 211 Yorum Yapılmış

2023 seçimlerine artık kısa bir süre kalırken Millet İttifakı'nda da adaylık tartışmaları her geçen gün daha da büyüyor.

AKŞENER İLE KILIÇDAROĞLU ARASINDA SARAÇHANE GERGİNLİĞİ

Kılıçdaroğlu'nun sürekli olarak kendi adını ortaya atması ve Akşener'in "kazanacak aday" söylemiyle Ekrem İmamoğlu'nu adaylık için desteklemesi ittifakta yeni bir kriz doğururken bunun son örneği Saraçhane Operasyonu oldu.

YENİ MEYDAN OKUMA: ANADOLU TURLARI

Kılıçdaroğlu'nun Almanya'ya yaptığı icazet ziyareti esnasında Akşener'le birlikte Saraçhane'de miting yapan İmamoğlu gündeme gelme çabalarına bir yenisini daha ekleyerek Anadolu turlarına başladı.

İttifak içinde bu gelişmeler yaşanırken A Haber ekranlarında yayınlanan Melih Altınok ile Sebep Sonuç programına konuk olan TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Hüseyin Yayman, Millet İttifakı'nın adayına yönelik tahminini canlı yayında açıkladı.

ADAY KILIÇDAROĞLU OLACAK

6'lı masanın adayının Kılıçdaroğlu olacağını düşünüyorum. Tüm mesajların alt alta koyulduğu zaman Kılıçdaroğlu adının ortaya çıktığı görülüyor. Buna dair çok sayıda delil de var.

MINTIKA TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

Kılıçdaroğlu'nun adaylığı hakkında bir tartışma olsaydı Cihan Paçacı istifa etmek zorunda kalmazdı. Bir mıntıka temizliği yapılıyor. Bir türbeyi ziyaret ediyor Kılıçdaroğlu. Burada soy kütüğü okunuyor. Neden şimdi okunuyor?

NET OLARAK İSİM VERDİ

Cumhur İttifakı'nın yarışacağı rakip kendisi. Seçimin sonucu belli olmuş durumda. Kılıçdaroğlu aday olmuş durumda ya da bir süpermen buldular. Kılıçdaroğlu 10 seçim kaybetmiş 11. seçimi de kaybedecek. Adayları net olarak Kılıçdaroğlu olacak.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 211
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  7 masa kazanırsa bütün yapacakları yıkımı söylüyorlar buna karşılık oyverenler yarin iyi düşünsünler sorun çıkarsa biz size demiştik zaten derler.
  Cevapla
 • Mehmet üçer 1 yıl önce Şikayet Et
  Ekmeleddin diye ortaya çıkan ne yüzle rey bekliyor,artık tıpış tıpış gitmeyeceğiz
  Cevapla
 • Selahattin.G. 1 yıl önce Şikayet Et
  Ortaçağa gidersiniz.
  Cevapla
 • Kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  6 da üstüde kendi çapında burutus bunlar yakın da birbir lerini arkadan hançerleyecekler
  Cevapla
 • Kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  6 da üstüde kendi çapında burutus bunlar yakın da birbir lerini arkadan hançerleyecekler
  Cevapla
 • Kerem Cosar 1 yıl önce Şikayet Et
  Benim için kimin aday olacağı deyil ülkem için neler yapacaklar ben ona bakıyorum bu bir bayrak yarısıdır şimdi humetin yapamadiklarini veya yarı kalanları tamamlaya bilecez üstüne koyacaz diyorlarsa ayakta alkışlarım fakat şuana kadar dertleri ülke vatan deyil yapılanları son vermek,yıkmak,kapatmak,angara cekmek,15 temmuzdaki suçluları af etmek vatanı bölmek daha ne sayayım bunlarida açık açık söylüyorlar bu bir Erdoğan meselesi değil milli mücadele olma yolunda lütfen aklınızı başınıza alın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Erdoğan 'harekete geçiyoruz' deyip mesajı verdi: Biz 'bitti' demeden bitmez!
Diyarbakır'da hastane binasında başıboş köpekler için barınak iddiasına yalanlama