Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'ı rahatsız eden büyük vaat!

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, "Şu an Ankara, en pahalı suyu tüketiyor. 31 Mart'tan sonra suda yüzde 50 indirim yapacağız. Ankara'nın suyu içilecek." diye konuştu.

Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'ı rahatsız eden büyük vaat!
Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'ı rahatsız eden büyük vaat!
GİRİŞ 27.02.2024 21:38 GÜNCELLEME 28.02.2024 00:04
Bu Habere 65 Yorum Yapılmış

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankara'nın Keçiören ilçesinde 'Kırıkkaleliler Buluşması' programına katıldı.

Dernek üyelerinin de katıldığı programda konuşan Altınok, "Makamlar, mevkiler gelip geçici, baki olan insan olmaktır. Vakit Ankara vaktidir. Keçiören Belediye Başkanlığı tecrübem var. Bir gece kondu şehrinden, turizm kenti haline geldi. Kale, kule, teleferiğimiz yan yana." ifadelerini kullandı.

"ANKARA'MIZIN IŞIĞI SÖNDÜ"

Keçiören Belediyesi bütçesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi bütçesinin 45'te 1'i olduğunu ifade eden Altınok, şunları söyledi:

"Büyükşehir Belediyesi'nden daha fazla eser yaptık. Ankara'da trafik ciddi bir problemdir. Belediye başkanı, şehrin sadece 5 yılını değil, geleceğini de planlar. Belediye başkanı şehrin geleceğine damgasını vurur. Vereceğiniz oylar geleceğimizin Ankara’sıdır. Ankara’mızın ışığı söndü. Kızılay'da hayat erkenden bitiyor. Ankara gri bir başkent olmayı hak etmiyor. Ankara bir dünya başkenti olmayı hak ediyor. Bütçesi var, 2024 bütçesi 99 milyar. Akyurt'taki fuar alanının kaba inşaatı bitti ama hala açılmadı."

"SUDA YÜZDE 50 İNDİRİM YAPACAĞIZ"

Ankara'da ciddi bir ulaşım sorunu olduğunu ve seçildikleri takdirde bu sorunun biteceğini kaydeden Altınok, "Ankara artık kabuğunu kırmalı. Ankara hak ettiği yere gelmeli. Ankara, sanayide, ekonomide, sanatta, tarımda Türkiye'de başkent olmalı. Altındağ, Mamak, Etimesgut metrosu başta olmak üzere Törekent'ten, Yenikent'e kadar metro ağlarıyla öreceğiz. Otobüs kuyrukları son bulacak. Geldiğimizde yeni otobüsler alacağız. Duraklarda kuyrukta bekleme dönemini bitireceğiz. Bir de su faturaları var. 'Allah'ın verdiği sudan para mı kazanılır?' Şu an Ankara, en pahalı suyu tüketiyor. 31 Mart'tan sonra suda yüzde 50 indirim yapacağız. Ankara'nın suyu içilecek." diye konuştu.

"ÇÜRÜYEN ANKA PARKI HİZMETE AÇACAĞIZ"

Altınok, Atatürk Orman Çiftliği'ni yeniden eski ruhuna kavuşturacaklarını, Anka Park'ı da yeniden hizmete açacaklarını ifade ederek, "Atatürk Orman Çiftliği'ni ruhuna tekrar kavuşturacağız. Dev bir akvaryum yağacağız. Çürüyen Anka Park'ı da hizmete açacağız. Altınok'ta ne haram para var, ne kara para vardır. Afişlerinde boy boy resimleri olana kadar keşke yaptığı eserleri olsaydı." şeklinde konuştu..

KAYNAK: DHA
Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 65
 • vatansever 1 ay önce Şikayet Et
  Mansur Beyi destekliyoruz. Su ile vaad olmaz, bunlar sahte söylentilerdir.
  Cevapla
 • Burak 1 ay önce Şikayet Et
  Yerinde, doğru tespitler ve gerçekten işinin hakkı Turgut Altınok. yavaş ta çok iş diyene kadar afişlerde, yaptığını söylediği icraatlarını anlatsaydı.
  Cevapla
 • Oktay 1 ay önce Şikayet Et
  Mansur başkan fark atacak izleyin
  Cevapla
 • Angaralı 1 ay önce Şikayet Et
  Su , doğalgazdan pahalı Ankaralıya. İnşallah vaat yerine getirilir.
  Cevapla
 • Ankarali 1 ay önce Şikayet Et
  Otobüs yok oto park sorun,trafik ayrı sorun,
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Neden orası? İşte İsrail’in hedefi olan kenti değerli kılan gerçek
İstanbul'daki görüşme manşetlerde! Hangi gazete nasıl gördü?