PlayStation 5'in fiyatı ve tarihi hakkında yeni ipucu

PlayStation Macaristan tarafından ilk PlayStation 5 reklamı yerel TV kanallarında yayınlandı. TV reklamında, PlayStation 5’in fiyatı ve satışı için önemli ipuçları yer aldı.

PlayStation 5'in fiyatı ve tarihi hakkında yeni ipucu
PlayStation 5'in fiyatı ve tarihi hakkında yeni ipucu
GİRİŞ 20.08.2020 17:05 GÜNCELLEME 20.08.2020 17:05

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i yaklaşık iki ay önce gerçekleştirdiği etkinlikle resmen tanıtmıştı. Etkinlikte hem PlayStation 5’in çıkış yapacağı oyunlar, hem de yeni nesil konsolun nasıl bir tasarıma sahip olacağı gösterilmişti.

PlayStation 5’in çıkış yapacağı tarih olarak 2020’nin sonları olacağı söylentileri mevcut. Ancak konsolun fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. PlayStation 5; Digital Edition ve disk sürücülü Standart Edition olmak üzere iki farklı sürüm olarak karşımıza çıkacağından konsol için iki farklı fiyat etiketi duyurulması bekleniyor.

SONY PLAYSTATION 5 TV REKLAMI MACARİSTAN'DA YAYINLANDI

Sony’nin PlayStation 5’in fiyatını ne zaman açıklayacağı bilinmiyor olsa da artık ilk PlayStation 5 TV reklamını izleyebilirsiniz.

PlayStation 5 için TV reklamlarının yayınlanmaya başlıyor olması, konsolun yakında ön siparişe açılacağının bir göstergesi. Tahmin edebileceğiniz gibi ön siparişlerin başlaması, PlayStation 5’in fiyatının açıklanması anlamına geliyor.  

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
TEKNOLOJİ
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum
BAYKAR'dan Akıncı TİHA paylaşımı: Sevinçleri kameralara yansıdı