Apple iPhone 13’te tasarımı değiştirebilir

Apple’ın son üç yıldır tanıttığı iPhone modellerinde kullandığı çentik artık birçok akıllı telefon üreticisi tarafından geride bırakıldı. iPhone 13 modelinde ise bu çentiğin daha farklı bir tasarıma sahip olabileceği şimdiden sızdırıldı.

Apple iPhone 13’te tasarımı değiştirebilir
Apple iPhone 13’te tasarımı değiştirebilir
GİRİŞ 08.10.2020 10:02 GÜNCELLEME 08.10.2020 10:04
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Apple yeni iPhone 12 serisinin tanıtımı için takvimi belirlediği gibi iPhone 13 hakkında sızıntılar da başladı. Daha iPhone 12 tanıtılmadan başlayan iPhone 13 haberleri arasında tasarımla ilgili yeniliklerden de bahsediliyor. IceUniverse isimli Twitter hesabı tarafından iPhone 13 çentiğinde önemli bir değişiklik olacağını iddia etti.

 

 

Apple aslında iPhone X ile başlayan çentiği git gide küçülttü. Şimdiye kadar sızdırılan iPhone 12 görsellerinde de bu çentiğin oldukça küçük olacağı görülüyordu. Çentikten vazgeçmeyen Apple bu çentiği iPhone 13’te çok daha küçük bir boyuta indirgeyeceğe benziyor.

iPhone 13 için 5G ve 120hz ekran sızıntısı

 

 

iPhone 13 hakkında gördüğümüz ilk ciddi sızıntı, ekran analisti Ross Young tarafından iPhone 13’ün iPhone 12’ye benzer boyutlarda olacağını ve 120 Hz ProMotion ekran, gelişmiş kamera sensörleri ve Wi-Fi 6 destekli 5G altyapısına sahip olacağı ortaya atılmıştı.

 

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 2
  • yrd. pilot 3 yıl önce Şikayet Et
    Hemen kredi çekip borca girip sırf sosyal statü kazanmak için telefonu almalıyım.
    Cevapla
  • hasan 3 yıl önce Şikayet Et
    Hep böyle oluyor 12 çıkıyor şimdiden 13'ün reklamını yapıyorlar biz de yedik
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Teleferik faciasında ihmaller zinciri! Kaza değil cinayet
Antalya'daki teleferik faciasının yeni görüntüleri ortaya çıktı: Halat kopuyor halat!