Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye satış fiyatı ve tarihi açıklandı

Apple tarafından Eylül’de tanıtılan Apple Watch SE ve Apple Watch 6’nın Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve fiyatı belli oldu. Her iki akıllı saat iPhone 12 tanıtım etkinliği öncesinde raflardaki yerini alacak.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye satış fiyatı ve tarihi açıklandı
Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye satış fiyatı ve tarihi açıklandı
GİRİŞ 08.10.2020 15:14 GÜNCELLEME 08.10.2020 15:14

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE modelleri geçtiğimiz ay gerçekleştirilen bir etkinlikle tanıtılmıştı. Firmanın yeni giyilebilir teknoloji ürünleri ekosistemin kullanıcıları tarafından büyük beğeni almıştı.

Apple yeni akıllı saat modellerinin ülkemizde satışa sunulacağı tarihi ve fiyatlarını paylaştı.

Apple Watch Series 6 Türkiye satış fiyatı

Apple Watch Series 6 için yayınlanan ürün sayfasına göre Apple’ın yeni nesil akıllı saati, 12 Ekim itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak. Yine de daha hızlı davranmak isterseniz Apple Store ya da e-ticaret siteleri üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

40mm ve 44mm olmak üzere iki ayrı boyut; gümüş, altın, uzay grisi, mavi ve kırmızı olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip olan Apple Watch Series 6; 40mm’lik versiyon için 3.799 TL, 44mm’lik versiyon için ise 4.049 TL fiyat etiketine sahip.

Apple Watch SE Türkiye satış fiyatı

Apple’ın uygun fiyatlı akıllı saat modeli Apple Watch SE’nin de tıpkı Apple Watch Series 6 gibi 40mm ve 44mm olmak üzere iki ayrı boyut seçeneği bulunuyor ve yine Watch Series 6 gibi 12 Ekim itibarıyla satışa sunulacak. Apple Watch SE’nin 40mm’lik versiyonu 2.699 TL fiyat etiketine sahipken; 44mm’lik versiyonu 2.949 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD'den son dakika Gazze duyurusu! Biden ilan etti: İsrail ile anlaştık
Müslüman Amerikalılar, Biden'ın Michigan'daki ön seçimde kaybetmesini istiyor