iPhone 13 için yeni tasarım sızdırıldı

Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone 13 serisinin tasarımına ilişkin yeni görseller paylaşıldı. Tasarımlarda iPhone 13’te çentikli ekranın korunacağı ancak biraz daha küçük olacağı ve iPhone 12 serisindeki keskin çizgilerin devam edeceği görülüyor.

iPhone 13 için yeni tasarım sızdırıldı
iPhone 13 için yeni tasarım sızdırıldı
GİRİŞ 24.03.2021 16:49 GÜNCELLEME 24.03.2021 16:49

Apple'ın yeni nesil akıllı telefon modellerini içeren iPhone 13 serisinin, önümüzdeki eylül ayında tanıtılacağı ve yaşanan gecikmelerin ardından, ekim ayında satışa çıkacağı belirtiliyor.

Apple'ın yeni nesil akıllı telefon modeli iPhone 13'ün tasarımını ortaya koyan yeni bir görsel paylaşıldı. Render görüntüsü, iPhone 13 serisiyle ilgili son zamanlarda çıkan tüm bilgilere dayanılarak hazırlandı.

Çentik, Lightning girişi ve köşeli tasarım devam ediyor

Apple'dan sızdırılan bilgilere göre, iPhone 13 serisinin ekranında daha küçük bir çentik olacak ve ekranın etrafındaki çerçeveler daha da incelecek.

Görsele baktığımızda, telefonun alt kısmında Lightning bağlantı noktasının olduğunu görüyoruz. Ancak bazı kaynaklar, Apple’ın USB-C’ye geçiş yapacağını ön görüyor.

Paylaşılan görüntüde, iPhone 13'ün 120 Hz yenileme hızına sahip bir ProMotion ekranının yanı sıra bir LiDAR sensörü, f/1.8 diyafram açıklığına sahip ultra geniş açılı bir kamera, daha büyük batarya ve 1 TB depolama alanı ile geleceği belirtiliyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Mavi bültenle aranan organize suç örgütü yöneticisi İstanbul'da yakalandı
İngiltere'den flaş Gazze kararı! İngiliz uçakları resmen Gazze'ye girdi!