Realme satışlarda Samsung ve Xiaomi’yi geride bıraktı

Realme, akıllı telefon sektöründe liderliğe doğru emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Yeni bir rapora göre marka özellikle online satışlarda Samsung ve Xiaomi’yi geride bıraktı.

Realme satışlarda Samsung ve Xiaomi’yi geride bıraktı
Realme satışlarda Samsung ve Xiaomi’yi geride bıraktı
GİRİŞ 21.06.2021 14:14 GÜNCELLEME 21.06.2021 14:14

Çinli haber kaynakları, Realme'nin "Moon Landing Plan" planıyla ilgili ayrıntıları paylaştı. Kaynak şirketin başarılarından bahsetti. Marka görünüşe göre üç yıl içinde online satışlarda lider oldu.

Yerli üretim Realme C21 satışa sunulduYerli üretim Realme C21 satışa sunuldu

Realme'nin uygun fiyatlı akıllı saati Watch 2 tanıtıldıRealme'nin uygun fiyatlı akıllı saati Watch 2 tanıtıldı

Buna ek olarak Realme, Çin'deki 618 Satış raporunda akıllı telefonlarının satışlarının bir milyon satış rakamını aştığını duyurdu. Şirketin kümülatif satışlarının Android akıllı telefonlar söz konusu olduğunda ilk 2 arasında yer aldığını duyurdu.

HEDEF 100 MİLYON 5G CİHAZ

OPPO destekli şirket, Qualcomm ve diğerleri tarafından ortaklaşa düzenlenen Global 5G Zirvesi'nde bir açılış konuşması yaptı. Konuşmada Realme, 2022'nin sonuna kadar 20'den fazla 5G telefon modeli sağlamayı planladığını ve 2022 yılına kadar 100 milyon 5G kullanıcısına ulaşmayı hedeflediğini duyurdu.

Şirket birkaç yeni ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere birkaç yeni kategoriye giriyor. Realme Hindistan ve Avrupa'nın CEO'su Madhav Sheth de yaklaşmakta olan bu cihazlardan söz etti.

BİR EKOSİSTEM OLUŞTURUYOR

Marka kısa süre önce amiral gemisi akıllı telefonu Realme GT 5G'yi dünya çapında piyasaya sürdü ve şimdi aynısını Hindistan pazarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca, yeni nesil X serisi telefonlarını; Realme X9 ve X9 Pro'yu bu ayın sonlarında Çin'de piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket, bir başka Çinli şirket Xiaomi'nin ayak izlerini takip ederek, açıkça bir yaşam tarzı markası olmayı ve kendisini sadece akıllı telefonlarla sınırlamamayı hedefliyor.

ETİKETLER
samsung
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Van Gölü'nde tedirgin eden görüntü!
Son dakika: Fransa, Washington ve Canberra'daki Büyükelçilerini geri çağırdı