Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı Neşe Dilekçioğlu Dünden Bugüne'de

Her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı Neşe Dilekçioğlu Dünden Bugüne'de
Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı Neşe Dilekçioğlu Dünden Bugüne'de
GİRİŞ 25.06.2021 13:35 GÜNCELLEME 25.06.2021 13:35

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Türk Halk Müziği sanatçısı Neşe Dilekçioğlu konuk oluyor.  

 

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in stüdyo konuğu olan Neşe Dilekçioğlu sanat hayatının dününü ve bugününü anlatacak.

Etkileyici sesiyle dinleyenleri mest eden Neşe Dilekçioğlu çocukluk yıllarından ailesine, sanat hayatının başlangıcında yaşadığı unutulmaz anları Dünden Bugüne’de anlatacak. Uzun yıllar TRT sanatçılığı yapan Neşe Dilekçioğlu başarı hikayesini izleyiciyle paylaşacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

ETİKETLER
eda özdemir
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Merkez Bankası'ndan olağanüstü toplanma kararı
Selçuk Bayraktar'dan ABD'li profesör Max Tegmark'a tarihi cevap