Rüyada temizlik yapmak nasıl tabir edilir? Rüyada ev temizlemek hayırlı mıdır?

Rüyada temizlik yapmak, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtularak işlerinin rast gideceğine ve mutlu olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine ve başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada temizlik yapmak genel olarak hayırlıdır. İşte rüyada temizlik yaptığının görmenin detaylı tabirleri...

Rüyada temizlik yapmak nasıl tabir edilir? Rüyada ev temizlemek hayırlı mıdır?
Rüyada temizlik yapmak nasıl tabir edilir? Rüyada ev temizlemek hayırlı mıdır?
GİRİŞ 23.08.2020 01:38 GÜNCELLEME 23.08.2020 01:38

Rüyada temizlik yaptığını gören kişinin işlerinin yoluna gireceğini, rüya sahibinin canını sıkan her türlü işten kurtulacağına işaret edilir. Rüyada temizlik yapmak, gerçek hayatta kişiyi rahatsız eden her şeyden kurtulacağına yorumlanır. Temizlik yapmak, esenlik ve mutlulukla tabir edilir. Ruhsal olarak arınmak ve dinlenin dışında rüyada temizlik yaptığını gören birinin sağlık ve sıhhatli olacağına da delalet edilir. Rüyada temizlik yapmak genel olarak hayırlı işlere tabir edilse de rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı kalarak tabir edilmesi gerekmektedir.

RÜYADA EV TEMİZLEMEK

Rüyada ev temizlemek, aile arasındaki bağların kuvvetleneceğine, hane içindeki sorunların son bulacağına ve mutlu ve güzel günlerin yaşanacağına işaret edilmektedir. Rüyada ev temizliği yapan kişinin yeni güzel işlere başlayacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA İŞ YERİNDE TEMİZLİK YAPMAK 

Rüyada iş yerinde temizlik yaptığını gören kişinin iş hayatında elde edeceği başarılara işaret eder. Rüya sahibinin emekleri ve azmiyle yaptığı projelerde muvaffak olacağına yorumlanır. Rüyada iş yerinde temizlik yapmak, maddi olarak kazanca, bol helal paralar kazanacağına işaret edilmektedir. 

RÜYADA SU İLE TEMİZLİK YAPMAK

Rüyada su ile temizlik yapmak çok hayırlıdır. Su, saflığı ve bereketi ifade ettiğinden su ile temizlik yapmak rüya sahibinin istediği işlerin gerçekleşeceğine ve iyi haberler alarak mutlu olacağına delalet etmektedir. 

RÜYADA CAM SİLMEK

Rüyada cam sildiğini gören kişinin çevresi tarafından çok sevildiğine ve aynı şekilde rüya sahibinin de insanlara sevgi ile yaklaştığına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin işine yarayacak bazı işlerin olacağına maddi olarak bol para kazanmaya ve çevresinden iyilik göreceğine yorumlanmaktadır. 

RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE TEMİZLİK YAPMAK

Rüyada başkanının evinde temizlik yapan kişinin mutluluk ve huzuru başkalarıyla paylaşacağına ve çevresindeki kişilerin sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağına işaret edilmektedir. Rüyada başkasının evinde temizlik yapan kişinin maddi manevi rahatlayacağına ve bunu çevresindekilerin katkılarıyla olacağına delalet eder. 

RÜYADA ANNEYLE TEMİZLİK YAPMAK

Rüyada annesiyle temizlik yapan kişinin hayatını annesinin ve ailesinin mutluluğuna adadığını, rüya sahibinin her şeyden önce ve üstün ailesini tuttuğuna işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin en değer verdiği kişilerin ailesi olduğuna da yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin aile hayatı dışında iş hayatında ailesinin desteği ve güvencesiyle bazı işleri başaracağına delalet etmektedir. 

RÜYADA SÜPÜRGE İLE TEMİZLİK YAPMAK

Rüyada süpürge ile temizlik yaptığını gören kişinin hüzünlü ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin haksızlık yapacağına ve başkasının malına göz dikmeye ve rüya sahibinin düşünmeden kalp kıracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendine gelmesi için biraz kafa dinleyerek yatığı yanlışları düşünmesi gerektiğine yorumlanır.

RÜYADA TEMİZLİK YAPAN BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada kendini değil de bir başkasını temizlik yaparken görmek, rüya sahibinin çevresinde Allah korkusu olan, dini görevlerini yerine getirmede hassas ve iyi niyetli bir insan olduğuna işaret edilir. Rüya sahibinin temizlik yaparken gördüğü kişi sayesinde manevi olarak rahatlayacağına huzurlu güzel günler yaşayacağına işaret edilir. 

RÜYADA KİRLİ EV TEMİZLEMEK

Rüyasında kirlenmiş evi temizlediğini gören kişinin hasta ise hastalıktan kurtulacağına, depresyondaysa sona ereceğine işaret eder. Rüyada pis ev temizlediğini gören kişinin canını sıkan durumlardan artık kurtulacağına ve hayırlı işlere yorumlanır. 

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE GÖRE RÜYADA TEMİZLİK YAPMAK

Nablusi: Rüyada temizlik yapmak, kişinin dertlerini, sıkıntılarını bırakarak rahat edeceğine işaret eder. Fakat temizlik sırasında sabun varsa kişinin sıkılacağına işaret eder.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan, Boris Johnson ile telefonda görüştü
Azerbaycan'dan Ermenistan'ın 'İskender Füzesi' tehdidine sert yanıt