İyi geceler mesajları & 2020 yılına özel anlamlı ve güzel iyi geceler sözleri!

İyi geceler mesajları, sevdiklerinizi, ailenizi ve dostlarınızı mutlu etmek aslında onları unutmadığımızı hatırlatmak bir iyi geceler mesajıyla mümkün. Bizde sizler için en akılda kalıcı, özel ve anlamlı iyi geceler sözlerini derledik. İşte ailenize, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza gönderebileceğiniz güzel, anlamlı, uzun ve kısa iyi geceler mesajları!

İyi geceler mesajları & 2020 yılına özel anlamlı ve güzel iyi geceler sözleri!
İyi geceler mesajları & 2020 yılına özel anlamlı ve güzel iyi geceler sözleri!
GİRİŞ 29.10.2020 13:18 GÜNCELLEME 29.10.2020 13:18

Konuştuğunuz veya yazıştığınız kişilere iyi geceler dileklerinizi iletmek için aslında en kısa ve basit yöntem onlara gönderebileceğiniz samimi ve içtenlikle bir iyi geceler mesajıdır. Sizde uyumadan önce değerli bulduğunuz insanlara anlamlı ve özel bir iyi geceler mesajı yollamak istiyorsanız şüphesiz doğru adrestesiniz. Sizler için hazırladığımız iyi geceler mesajlarıyla sevdiklerinizi gülümsetebilir ve onların ne kadar önemli olduğunu gösterebilirsiniz. İşte 2020 yılına özel sözlü ve resimli iyi geceler mesajları...

 

 

2020 RESİMLİ İYİ GECELER MESAJLARI!

 

 

Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. İçinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. İyi geceler arkadaşım.

Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim arkadaşımsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.

Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

Gönüldesin, dilde güzel sözdesin. Daima bizimlesin. Allah rahatlık versin iyi geceler kardeşim.

2020 SÖZLÜ İYİ GECELER MESAJLARI!

Dostun selamı gelirde insan mutlu olmaz mı? Sana da iyi geceler değerli arkadaşım.

Gecen güzel, aydınlık ve keyfin sürekli olsun. İyi geceler, güzel düşler arkadaşım.

Hüzzam rüzgarları esmeye başlarken ansızın gelirsin aklıma. İyi geceler kardeşim. Allah rahatlık ve huzur versin.

Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Evinin içi huzur dolsun. Mutluluklar her gece tüm meyvelerini sana sunsun. Gecen hayırlı, yolun ışıklı olsun. İyi geceler arkadaşım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler arkadaşım.

Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler..

Bir şey gelse başıma, inan ki hiç duraksamadan hemen arayacağım insanlar arasındasın. İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın. Gecen hayırlı olsun..

"Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler"

Gece umuda sevda eker gece kedere ömür biçer gece sabaha nöbet bekler gece hasretin içinde vuslatı besler… İyi Geceler

Sizi seven insanların rüyasında olun, duasında olun, yanında yarınında olun. Ama asla ahında ve gözyaşlarında olmayın. İYİ GECELER

Hayatta payına düşeni değil, düşlediğini yaşayacak kadar şansın olsun, en güzel düşler senin olsun. iyi geceler.

Türlü hüzünler ve umutlar saklıdır insanın yüreğinde, her son bir elveda, her başlangıç bir umuttur hayatta, hüzünleri geride bırakıp, mutluluk ve güzel umutlara gözlerinizi açmanız dileğiyle, iyi geceler.

İyi geceler güzel kalanlara… Kapısını güzelliğe açanlara, yüreğini iyilikle sınayanlara, kötülükle beslenmeyip, bir kalp kazanmak için insanlığa çalışanlara… “Hayat Ne Güzelsin” diyebileceğimiz yarınlara…

Bekliyor insan, Özlediğini… Ve Bekliyor yine geç kalan ömrünün güzel günlerini.. Bu gecede aynı işte… iyi geceler

Başınızı yastığa koyduğunuzda düşündüklerinizin gerçek olması dileğiyle iyi geceler

Kalpler ancak Yüce Mevla’yı anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile hayırlı geceler dilerim.

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.​

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. İyi Geceler..

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin. iyi geceler

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için doğsun... iyi geceler.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir annem iyi Geceler

 

 

 
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Aliyev planı deşifre ederek 3 ülkeyi işaret etti: Ciddi önlemler almak zorunda kalacağız
Çaldıkları motor başka hırsızlar tarafından çalındı!