Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgisiyle dikkat çeken Elazığlı Rabia nine o anları anlattı!

Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yöresel şivesi ile kollarını açıp "Ömrümden ömrüne koya" diyerek sevgi gösterisinde bulunan Rabia nine, yaşadığı o heyecanı ve anları anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgisiyle dikkat çeken Elazığlı Rabia nine o anları anlattı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgisiyle dikkat çeken Elazığlı Rabia nine o anları anlattı!
GİRİŞ 26.01.2021 11:05 GÜNCELLEME 26.01.2021 11:16
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Elazığ'ın Yazıkonak beldesinde depremin 1. yıl dönümünde düzenlenen anma ve deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı. Tören sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki heyetle yeni yapılan konutları gezerek inceledi. Evlerine yerleşen vatandaşlarla sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 4 çocuk annesi 14 torun sahibi Rabia İpek, yöresel şivesi ile kollarını açıp "Ömrümden ömrüne koya" diyerek sevgi gösterisinde bulundu. O anlar sosyal medyada çok sayıda beğeni aldı.Tayyip'i görünce heyecanlandım

76 yaşındaki Rabia İpek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile karşılaşmasını İHA muhabirlerine anlatarak, "Tayyip’i görünce heyecanlandım, yüreğim fenalaştı, konuşamadım. Şaşırdım ve ona, gel yanıma öpeyim seni dedim. Allah, başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.Ayağı taşa değmesin, ömrü uzun kesesi dolu olsun

Kızına misafirliğe gelip balkonunda cumhurbaşkanını beklediğini anımsatan Rabia nine, “Allah, hain adama fırsat vermesin ve Tayyip’in de işi rast gelsin, ayağı taşa değmesin, ömrü uzun olsun, kesesi dolu olsun. Tayyip’i görünce heyecanlandım, yüreğim fenalaştı, konuşamadım. Tayyip’i görünce şaşırdım ve ona gel yanıma öpeyim seni dedim. Allah, başımızdan eksik etmesin, benim sesimi de ona götürüp verin" dedi. 
  Depremde kızının evinin ağır hasar gördüğünü kura da oturdukları evin kızına çıktığına da değinen Rabia nine, çocuklarının ağız tadı ve can sağlığı ile oturmasını temenni etti. 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 2
  • Mehmet 3 yıl önce Şikayet Et
    Reise dua etmeye devam edelim. Biz dua ettikçe,o başarılı oldukça,çatlayanlar çok olacak.
    Cevapla
  • Zülfikar küçük 3 yıl önce Şikayet Et
    ALLAH CC RAZI OLSUN teyzem Rabbim Tayyip beye uzun ömürler versin AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN
    Cevapla
DİĞER HABERLER
TCMB'den Türk lirası mevduatı destekleyecek yeni adım
İstanbul'da anaokulunda korkunç görüntüler! Komplo iddiası