Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na bıçaklı tehdite 2 ay uzaklaştırma!

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu sosyal medya hesaplarının güvenliği konusunda yardım aldığı Musa Öztürk tarafından bıçaklı tehdit edilmiş, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Mahkeme Musa Öztürk'e 2 ay uzaklaştırma kararı verdi.

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na bıçaklı tehdite 2 ay uzaklaştırma!
Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na bıçaklı tehdite 2 ay uzaklaştırma!
GİRİŞ 05.07.2021 10:00 GÜNCELLEME 05.07.2021 10:20

İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan korunma talepli dilekçeye göre, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, sosyal medya hesaplarının güvenliği konusunda Musa Öztürk’ten destek aldı. İddiaya göre, Öztürk, Saraçoğlu’nun özel yaşantısına ve birliktelik yaşadığı Gökhan Göz’e karşı olumsuz tavırlar aldı. Saraçoğlu, Öztürk’ün bu hareketleri karşısında samimiyetini sonlandırınca bu defa tehdit ve hakaretlere maruz kaldı. Öztürk, Mayıs 2021’de Saraçoğlu’nun cep telefonuna gönderdiği iki adet ses kaydında hakaretlerde bulundu. Musa Öztürk, daha sonra Saraçoğlu’nun posta kutusuna üzerine ismi yazılı kağıda sarılı bir bıçak bıraktı. Saraçoğlu, bunların üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunun ardından Öztürk hakkında soruşturma başlatıldığını dava dilekçesinde anlatan Gülşah Saraçoğlu’nun avukatı, “Öztürk’ün Saraçoğlu’na yaklaşmamasını talep ediyoruz” dedi.
 

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu: Uçuşlara başlayacağımEski futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu: Uçuşlara başlayacağım


2 AY UZAKLAŞTIRMA ALDI

Talebi haklı bulan mahkeme, Musa Öztürk’ün 2 ay süreyle Saraçoğlu’na yönelik şiddet tehdidi ve küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına, bulunduğu konuta veya işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Mahkeme, Musa Öztürk’ün karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağını da kararında açıkladı.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Manav dükkanı çalışanı otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu!
Altındaki sert yükselişin nedeni belli oldu! İşte rekor getiren hareket