Kırıkkale'de bir aile annelerinin ölüm haberini alınca karantinayı deldi!

Kırıkkale'de PCR testi pozitif olan kadın temaslı eşi ve 2 çocuğuyla birlikte karantinada olması gerekirken eşinin annesinin vefat ettiğini öğrenince cenazeye katıldı. Şİkayet üzerine gelen ekipler aileyi yurda götürerek karantinaya aldı..

Kırıkkale'de bir aile annelerinin ölüm haberini alınca karantinayı deldi!
Kırıkkale'de bir aile annelerinin ölüm haberini alınca karantinayı deldi!
GİRİŞ 24.07.2021 09:16 GÜNCELLEME 24.07.2021 09:24

Kırıkkale Çalılıöz Mahallesi'nde yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Zöhre Saygısız'ın, Kovid- 19 şüphesi ile yaptırdığı PCR testi pozitif çıktı. Bunun üzerine, Zöhre Saygısız'ın yanı sıra kendisiyle temaslı eşi Emre Saygısız ve 2 çocuğu evlerinde izalosyona alındı. İzolasyon devam ettiği sırada aile, Emre Saygısız'ın annesinin vefat ettiğini öğrendi. Ölüm haberini alan aile, evi terk edip cenaze yerinde akrabaları ile bir araya geldi. 

Kars'ta karantinada olması gereken genç kız yolculuk yaparken yakalandı!Kars'ta karantinada olması gereken genç kız yolculuk yaparken yakalandı!


KYK YURDUNDA KARANTİNAYA ALINDI

İhbar üzerine ailenin evine giden polis ekibi, Saygısız ailesinin evde olmadığını tespit etti. Bunun üzerine aileyi telefonla arayan ekip, evlerine dönmelerini sağladı. Karantinada olması gereken Zöhre ve Emre Saygısız çiftine 4 bin 50'şer TL ceza uygulandı. Karı koca ve 2 çocuğu, daha sonra Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantinaya alındı. 

'NASIL GİTMEM ANNEMİN CENAZESİNE'

Temaslı Emre Saygısız, kendisini ve ailesini yurda karantinaya götüren denetim ekiplerine, "Yok abi yaz cezayı. Annem vefat etti benim acım var. Raporu da sana gönderdim. Ben nasıl gitmeyim annemin cenazesine" diye sitem etti.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD'ye FETÖ ve PKK tepkisi: Kuklalara desteğin bahanesi olamaz
Boğarak öldürüp 6 parçaya bölmüştü! Korkunç cinayette kan dondurdan detay