Hindistan'da inşaat işçisinin beynine demir saplandı, hayatta kaldı!

Hindistan'ın Gaziabad şehrinde bir inşaatın 20.katından düşen metal çubuk 24 yaşındaki işçinin kafatasına saplandı. Çubuk beyninin bir tarafından girip diğer tarafından çıkmasına rağmen hayatta kalan adam herkesi şaşırttı..

Hindistan'da inşaat işçisinin beynine demir saplandı, hayatta kaldı!
Hindistan'da inşaat işçisinin beynine demir saplandı, hayatta kaldı!
GİRİŞ 11.08.2021 15:30 GÜNCELLEME 11.08.2021 16:06

Flores Hospital’da baş cerrah Dr. Abhinav Gupta, 24 yaşındaki adamın kafatasının parçalarını çıkardı ve bunları karnında deri altına yerleştirdi. Bu uygulama, kafatası parçasının canlı kalmasını sağlarken beynin şişmesine ve organa kan akışının kolaylaştırılmasına imkan sağladı. Metal, Gupta liderliğindeki kalabalık bir ekip tarafından 4 saat süren ve başarılı geçen ameliyatla çıkarıldı.

Bursa'da yol kenarında bulunan bebek devlet korumasına alındı!Bursa'da yol kenarında bulunan bebek devlet korumasına alındı!


SOL TARAFI FELÇ KALABİLİR

Doktorlar adamın muhtemelen hayatta kalacağını ama sol tarafının felç olduğunu söyledi. İnşaat işçisi iki ay içinde tekrar ameliyat edilecek ve kafatası parçaları yerine yerleştirilecek. Times of India’ya konuşan Dr. Gupta, “Hastayı yakından takip ediyoruz. Gidişat iyi görünüyor” dedi.YARDIMSIZ ŞEKİLDE GÖZLERİNİ AÇTI

31 Temmuz’daki olaydan sonra hastanın yardımsız bir şekilde soluduğunu ve gözlerini açtığını belirten Gupta, hastanın iyileşmek için önünde uzun bir yol olduğunu, ileride fizik tedavi de görmesi gerekeceğini söyledi.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Zafer Partisi'nde yumruklar konuştu! Görüntüler ortaya çıktı
Elon Musk'ın Starlink uyduları semaları aydınlattı