Pencere pervazına çıkan çocuğun annesi konuştu: Yaşamıyor gibi hissediyorum

Başakşehir Kayaşehir'de 15 katlı bir sitenin 7'inci katındaki pencere pervazına çıkıp oturan ve gören herkesin yüreğini ağzına getiren görüntülerde yer alan 2 yaşındaki çocuğun korku dolu anları anlattı.

GİRİŞ 09.09.2021 15:53 GÜNCELLEME 09.09.2021 15:53
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Başakşehir Kayaşehir'deki 15 katlı bir sitenin 7'nci katındaki dairenin pencere pervazına çıkıp dakikalarca oturan 2 yaşındaki çocuk komşuları tarafından görüntülendi. Görüntülerde sonrası şoka girdiğini söyleyen anne o anları anlattı. Anne, "Büyük kızım okuldaydı onu okuldan almaya gittim. Çocuğumu annemin yanına bıraktım. Rüzgârdan pencere açılmış. Annem de yaşlı olduğu için uyuya kalmış. Şu an bile çok kötü durumdayım. Okuldan büyük kızımı alıp geldiğim an herkes aşağıdaydı ben hemen yukarı çıktım. Zaten kızım pencereden kendi çabasıyla inmiş. Dünden beri kendimde değilim" dedi.

Cam pervazına çıkan çocuğun tehlikeli oyunu kameradaCam pervazına çıkan çocuğun tehlikeli oyunu kamerada


 

ÇOK DİKKAT EDERİM AMA ARTIK OLACAĞI VARMIŞ

Bütün ailelerin çok dikkat etmesi gerektiğini söyleyen anne, "Normalde kapıyı kilitlerim. Cami kapatırım. Çok dikkat ederim ama artık olacağı varmış. Bu saatten sonra kızımı asla yanımdan ayırmam. Hala elim ayağım titriyor. Dünden beri yaşamıyor gibi hissediyorum. Bebeğim ikinci kez doğmuş gibi hissediyorum. Ben bu olayı yaşamadan önceden de dikkatli bir anneydim" diye konuştu. Anne, "Bu akşam camlara çocuk kilidi taktıracağım. Normalde hep kızların yanında biri dururdu. Artık ben evdeyken bile çocuk kilidim kapalı olacak" dedi.

KAPILAR DA KİLİTLİ OLDUĞU İÇİN KİMSE İÇERİ GİREMEDİ

Aynı sitede oturan Ayda Nur, "Bütün olayı baştan sona izledim. Hatta videoya çektim. Çocuğun içeri girmesi bile çok tehlikeliydi. Oyuncağını bile pencereye çıkarmıştı. Camın kenarında oyuncağıyla oynuyordu. Kapılar da kilitli olduğu için kimse içeri giremedi" diye konuştu.

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 5
 • devammmm 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah bağışlamış. Çok Şükür... Allah Büyüktür!!! herşeye Kadirdir!!!
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  bununla gecmiş olsun
  Cevapla
 • s.e. 1 yıl önce Şikayet Et
  resmen izlerken düşme hissiyatını yaşadım. hey kurban olduğum Allah ım yiyecek lokması varmış. Verilmiş Sadakası varmış. Allah ım cemil cümlemizi her türlü kaza beladan korusun.
  Cevapla
 • Volkan 1 yıl önce Şikayet Et
  paniğe bağlı derealizasyon- depersonalizasyon. Mümkündür. Geçer
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Yiyecek ekmeği varmış. Rabbim korusun inşaallah.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Elon Musk'ın Starlink uyduları semaları aydınlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjde üstüne müjde