Burnunda çıkan sivilceyle cilt kanseri olduğunu öğrendi!

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde yaşayan 59 yaşındaki Kazım Öztaş'a burnunda çıkan sivilce sonucu cilt kanseri teşhisi kondu. Öztaş her gün milim milim eriyen burnundan 31 ameliyat geçirdi

Burnunda çıkan sivilceyle cilt kanseri olduğunu öğrendi!
Burnunda çıkan sivilceyle cilt kanseri olduğunu öğrendi!
GİRİŞ 12.02.2022 09:47 GÜNCELLEME 12.02.2022 11:00
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Sakarya Sapanca Güldibi Mahallesinde ikamet eden 59 yaşındaki Kazım Öztaş’a burnunda çıkan sivilce sebebiyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde cilt kanseri tanısı konuldu. Teşhis sonrasında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi Onkoloji bölümüne sevk edilen Öztaş, burada ışın tedavisi gördü. 15 seans sonrasında burnundaki kıkırdağı eriyen Öztaş, burada 31 kez yüz ameliyatı geçirdi.

17 yıldır bebek hasreti çekiyordu! Kanser ve hamile olduğunu aynı gün öğrendi17 yıldır bebek hasreti çekiyordu! Kanser ve hamile olduğunu aynı gün öğrendi


   
IŞIN TEDAVİSİNDE BURUN KIKIRDAĞI ERİYİP DÖKÜLDÜ

Işın tedavisi neticesinde burnunu kaybeden Kazım Öztaş’ın oğlu Erdem Öztaş, “2009 senesinde babama cilt kanseri teşhisi konuldu. Burnunda çıkan sivilce ameliyatla alınmadı, ışın tedavisine gönderildi. Işın tedavisinde 15 seans gördü ve burnu kıkırdağı eriyip döküldü. Bundan doğan sebeplerden dolayı 31 defa ameliyat oldu ve bu süreçler sıkıntılı geçti. Her defasında daha da kötüye gitti. Düzeltmek için başını şişirdiler burnuna parça yapmak istediler olmadı, kolundan ve ayağından parça aldılar yapılamadı. Şuan hastalığı devam ediyor ve ayın 15’inde yeniden bir ameliyatı var. Ameliyatı devlet karşılıyor fakat yüzündeki maskeyi karşılamıyor ve maske baya bir maliyetli. Biz bu konuda bilgisi olan, yardımcı olacak, destek olacak insanları arıyoruz. Nasıl olur, nasıl bir maske yapılabilir” dedi. 


   
KALICI BİR ÇÖZÜM İSTİYORUZ

Sosyal medyada yardımlaşma derneği kuran ve Öztaş için yardım kampanyası başlatan Cüneyt Uzun, “Kazım amcamızın burnunda sivilce çıkması neticesinde cilt kanseri teşhisi koyulmuş kendisine bununla alakalı olarak 13 senede 31 kere ameliyat geçirmiş. 15’inde bir ameliyatı var ve bunun bedeli 50-60 bin lira tutuyor. Bunu biz dernek olarak elimizden geldiğince karşılamaya çalışacağız yalnız ameliyat yapılmışken kalıcı bir çözüm istiyoruz. Eğer bir maske yapılırsa amcamız bundan sonraki yaşamında daha rahat edecektir çünkü yeme ve içmede zorlanıyor” diye konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 6
 • almanyadan 2 yıl önce Şikayet Et
  Rabbım şifa versin
  Cevapla
 • @rom@ 2 yıl önce Şikayet Et
  bu abinin yeğeni benim arkadaşım gerçekten zor bir süreç yaşıyorlar.... Allah şifa versin
  Cevapla
 • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah yardımcınız olsun
  Cevapla
 • adaa 2 yıl önce Şikayet Et
  kalbî güzel kazım amca . Rabbim sana acil şifalar versin
  Cevapla
 • kafkasyalı 2 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim hayırlı şifalar ihsan eylesin amcamıza inşaAllah.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
BMGK'de tarihi Filistin oylaması! ABD tarihe geçecek kararı veto etti!
İsrail'den skandal İran ve kara operasyonu duyurusu! Resmen ilan ettiler