Sen Anlat Karadeniz 22.bölüm fragmanı geldi! 2.sezon başlama tarihi...

Sen Anlat Karadeniz 21.bölümü ile ATV ekranlarına nefes kesen bir sezon finali ile ara verdi. Tahir'in Nefes'in ellerinden denize atılması yürekleri dağladı. Seyirciyi ekrana kilitleyen sezon finalinin ardından, Sen Anlat Karadeniz 22. bölümü merakla bekleniyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak?

GİRİŞ 16.08.2018 14:47 GÜNCELLEME 16.08.2018 14:47

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde; Vedat'ın Mustafa'ya kurduğu komplo bütün düzeni alt üst eder. Bir yandan ihbar ile deliye dönen Vedat Nefes'i de yakmanın yolunu yaparken, diğer yandan Tahir sevdiği kadın ve abisini kurtarmak arasında kala kalmıştır. Son çare olarak Nefes ve Yiğit'i Rusya'ya kaçıracakken, teknede davetsiz bir misafir vardır. Nefes canından çok sevdiği Tahir'i kendi elleri ile Karadeniz'in sularına bırakır. Seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz sezon finalinin ardından, yeni sezona olan merak daha da arttı. Peki, Sen Anlat Karadeniz 22.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Sen Anlat Karadeniz 2.sezon başlama tarihi ve tüm detayları...

SEN ANLAT KARADENİZ 22.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

SEN ANLAT KARADENİZ 2.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

 

Her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz nefes kesen bir sonla sezona veda etti. Merak uyandıran sezon finalinin ardından Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da araştırılmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz 2.sezonun ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu'nun paylaştığı Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunun Eylül ayında ATV ekranlarında olması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

YORUMLAR 66
 • ferid 12 saat önce Şikayet Et
  Vedat diziden cikmasin. Onun yerine hec bir kötü xarakter gelmesin. Gelse ben diziye bakmam. Dizi mantiksiz olur. Zaten dizi siddeden ibaret degilmi. Dizinin senaryosu deyisse . Ben diziye bakmam. Benim akrabam de bu diziye bakiyor. Akrabam vedata göre diziye bakiyor. Vedat diziden cikarsa akrabam bile bu diziye bakmaz
  Cevapla
 • tahir 13 saat önce Şikayet Et
  Vedat diziden çıkmasın ve onun yerine başka kötü kişi gelmesin. Onda dizi saçma olur. Mantıksız olacak.
  Cevapla
 • alya 1 gün önce Şikayet Et
  5 eylül diye biliyorum
  Cevapla
 • İlknur 2 gün önce Şikayet Et
  Tam tarihi ne Eylül'ün kaçı?
  Cevapla
 • eylem 1 gün önce Şikayet Et
  5 eylül diye tahmin ediyorum çünkü hakim mustafanın mahkemesini ertelediginde 5 eylül çarşamba demişti
  Cevapla
 • şeyma 1 gün önce Şikayet Et
  eylül beşin de
  Cevapla
 • burcu 4 gün önce Şikayet Et
  artık başkasın yeter BAŞLASIN da izleyek
  Cevapla
 • Meliha 2 gün önce Şikayet Et
  Baslasin artik da
  Cevapla
 • Meliha 2 gün önce Şikayet Et
  Yeter da baslasin artik
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Krizin ardından Pentagon'dan Türkiye açıklaması!
Metina ve Kandil yerle bir edildi