Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz? Resimde gördüğünüz ilk şey…

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz öğrenmek için hazırladığımız yeni optik illüzyon testi ile karşınızdayız. Görsele bakın ve ilk gördüğünüz şeyin sosyal mi yoksa asosyal biri mi olduğunuzu açığa çıkarmasına izin verin.

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz? Resimde gördüğünüz ilk şey…
Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz? Resimde gördüğünüz ilk şey…
GİRİŞ 20.05.2024 09:09 GÜNCELLEME 20.05.2024 09:10
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz öğrenmek için hazırlanmış olan bu optik illüzyon görseli, kişiliğiniz hakkında bilmediğiniz daha birçok detayı gün yüzüne çıkararak karakterinizi çözümlemenizde size yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

İnsan beyni çok karmaşık bir yapı olduğu için temelde çalışma prensibi aynı olsa da, kişilerin yaşam tarzı, geçmiş deneyimleri, çevresi ve duyguları gibi birçok faktör kişiliğin oluşmasında etkilidir. Karakter özelliklerimizin tam olarak neler olduğunu bilmesek de “sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz” benzeri birçok kişilik testi karakterimizi tanıma konusunda bize yardımcı olur.

Aşağıdaki optik illüzyon görseline bir göz atın ve gördüğünüz ilk şeyi aklınızda tutun. Bu test size sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz onun cevabını vermeyi hedefliyor.

Ofis eşyaları dağınıklığı arasındaki saklı kitabı yalnızca ‘keskin gözlere’ sahip kişiler fark edebilirOfis eşyaları dağınıklığı arasındaki saklı kitabı yalnızca ‘keskin gözlere’ sahip kişiler fark edebilir

SOSYAL Mİ YOKSA ASOSYAL BİRİ MİSİNİZ?

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz? Resimde gördüğünüz ilk şey…

Yukarıdaki optik illüzyon görseline ilk baktığınızda yüksek ihtimalle karla kaplı bir alanda bulunan bir ağaç ya da görkemli bir aslan yüzü dikkatinizi çekecek. Kişilik testi uzmanlarının ve uzman psikologlarının birlikte hazırladığı bu kişilik testi görseli, sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz onu söylemeyi ve aynı zamanda karakteriniz ile alakalı birkaç çıkarımda bulunmayı hedefliyor.

Zihninizi boşaltın ve görsele odaklanın. Birkaç saniye bakın ve görseli çözümlemeye çalışın. Ancak ilk gördüğünüz detayın ne olduğunu asla unutmayın.

Doğada kamp yapan kıza ait iki resim arasındaki 3 farkı 10 saniye içerisinde sadece yüksek dikkat becerisine sahip kişiler bulabiliyorDoğada kamp yapan kıza ait iki resim arasındaki 3 farkı 10 saniye içerisinde sadece yüksek dikkat becerisine sahip kişiler bulabiliyor

İlk bakışta ne gördüğünüz ruhunuzun derinliklerinde yatan en büyük korkularınızı gün yüzüne çıkarıyorİlk bakışta ne gördüğünüz ruhunuzun derinliklerinde yatan en büyük korkularınızı gün yüzüne çıkarıyor

İlk Bakışta Bir Karlı Kaplı Bir Ağaç Görenler

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz öğrenmek için hazırlanan bu optik illüzyon görselinde ilk bakışta karlı kaplı bir ağaç mı gördünüz? Öyleyse bu sizin asosyal biri olduğunuzu gösterir. Ancak her ne kadar ilk başta asosyal bir kişi olsanız da ortama ve kişilere ısındığınızda oldukça eğlenceli ve arkadaş canlısı biri haline geliyorsunuz.

Bunun yanı sıra ikili ilişkilerinizde adım atmayı sevmiyor, karşınızdaki insandan adım atmasını tercih ettiğinizi söyleyebiliriz. Gerçekten çok sevdiğiniz kişiler için adım atıyor ve etrafınızdaki insanların ne düşündüğünü önemsemeden her yardımlarına gözünüz kapalı koşuyorsunuz.

Ormanın içerisindeki gizli hayvanı 7 saniye içerisinde sadece detaylar yaşam felsefesi olmuş kişiler bulabiliyorOrmanın içerisindeki gizli hayvanı 7 saniye içerisinde sadece detaylar yaşam felsefesi olmuş kişiler bulabiliyor

İlk Bakışta Bir Aslan Görenler

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz öğrenmek için hazırlanan bu optik illüzyon görselinde ilk bakışta bir aslan mı gördünüz? Öyleyse siz aşırı sosyal ve dışa dönük bir insansınız demektir. Çevrenizde yaşanan çoğu tartışmadan kaçınır ve daima bulunduğunuz ortamın neşe dolu sakin bir ortam olması için çabalarsınız.

Çevrenizdeki insanlar seni daima güvenebileceği bir dost olarak görüyor. Karşılaştığın zorluklara karşı dimdik duruyor ve asla yıkılmıyorsun. Geleceğe dair birçok planın var ve sürekli olarak kafanda hayal ettiğin hayatı yaşamak için gelecek planlaması ve yol haritası çiziyorsun.

En büyük korkunuz ne? Sadece bir tüy seçin ve en büyük korkunuz ile yüzleşin!En büyük korkunuz ne? Sadece bir tüy seçin ve en büyük korkunuz ile yüzleşin!

Karşınızdaki kişi ile kimyanızın uyuşup uyuşmadığını nasıl anlarsınız? İkili ilişkilerde 'ben nerede hata yaptım' dememek için...Karşınızdaki kişi ile kimyanızın uyuşup uyuşmadığını nasıl anlarsınız? İkili ilişkilerde "ben nerede hata yaptım" dememek için...

Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz öğrenmek için hazırlanan bu optik illüzyon testinde sona geldik. Peki, siz bu görsele bakışta ilk önce hangisini gördünüz? Sosyal mi yoksa asosyal biri misiniz testi gerçekten sizi yansıttı mı? Yorumlarda buluşalım!

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 3
 • ama öyleee 1 ay önce Şikayet Et
  Aynı anda her ikisini de gördüm... yani illa birini görmek mecburiyeti mi var?
  Cevapla
 • GS'lı 1 ay önce Şikayet Et
  Galatasaray lıyız ASLAN görüyoruz :)
  Cevapla
 • Gs’li 2 1 ay önce Şikayet Et
  Adammm
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, yatırımcı toplantılarına katılmak için Londra'ya gitti
Azerbaycan'ın 'savaş' tepkisinden saatler sonra Erdoğan-Paşinyan arasında kritik görüşme