Gülbin Tosun kimdir? Kardeşi de kendisi gibi gazeteci olan Gülbin Tosun kaç yaşında? Evli mi?

FOX Ana Haber Hafta Sonu'nun spikeri Gülbin Tosun'un hayatı merak konusu oldu. Peki Gülbin Tosun kimdir? Gülbin Tosun, hangi ünlü gazeteci ile kardeş? Gülbin Tosun evli mi? İşte sunucu Gülbin Tosun hakkında tüm merak edilenler ve hayatı hakkında bilgiler...

GİRİŞ 07.12.2021 11:48 GÜNCELLEME 07.12.2021 11:49
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Gülbin Tosun 10 Kasım 1977'de İstanbul'da dünyaya geldi. FOX Haber muhabiri Ali Onur Tosun ile kardeştir. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi ve London School of Business Studies Marketing Bölümü'nde mezun oldu. Bazı TV kanalarında stajyer olarak çalıştı. 

1994'ten beri profesyonel olarak medya sektöründe yer alan Gülbin Tosun, muhabirlikle ile işe başladı. İlk kez 1995'te Kanal E'de muhabir ve haber sunuculuğu yaptı. Birkaç yıl burada devam ettikten sonra Show Tv'ye transfer oldu. Burada Gece Haberleri'ni sunmaya başladı. 

Selçuk Tepeli kimdir ve aslen nereli? Selçuk Tepeli evli mi?Selçuk Tepeli kimdir ve aslen nereli? Selçuk Tepeli evli mi?

Yaklaşık 1 yıl boyunca Show Tv ekranında boy gösteren sunucu, ardından Kanal D'ye geçiş yaptı. 1 yıllık süre zarfında burada çalıştıktan sonra Londra Türk Radyosu'nda haber bültenini sundu. 

2006'da SKY Türk'te Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri'nin sunuculuğunu yaptı. 3 sene boyunca burada çalışmasına devam eden Gülbin Tosun, 2009'dan beri Fox TV'de, Cumartesi ve Pazar günleri 'Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu'nun spikerliğini yapmaktadır.

'Fulya ile Umudun Olsun' sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk nerelidir ve asıl mesleği nedir? 'Fulya ile Umudun Olsun' sunucusu Fulya Öztürk kimdir? Fulya Öztürk nerelidir ve asıl mesleği nedir?

GÜLBİN TOSUN EVLİ Mİ?

Gülbin Tosun 2011'de Atıf Ünaldı ile dünya evine girdi. Bu evlilik 2013'te sona erdi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • EROL 1 ay önce Şikayet Et
    FOX TV'de hafta sonları ana haber bültenlerini aktaran Gülbin Tosun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting alanında bulunan bomba düzeneği haberini aktarırken dili sürçtü konuşamadı. Ne sürçmesi hainliğinden oluyor.
    Cevapla