Masterchef Çağatay kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef elendi mi?

MasterChef 2022 yarışmacılarından Çağatay Akgül'ün hayatı ve kariyeri merak edildi. Peki Masterchef Çağatay elendi mi? Birçok kullanıcı Masterchef Çağatay'ın nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırıldı. İşte, Masterchef takipçilerinin ilgilendiren Masterchef Çağatay biyografisi...

Masterchef Çağatay kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef elendi mi?
Masterchef Çağatay kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef elendi mi?
GİRİŞ 17.10.2022 09:39 GÜNCELLEME 17.10.2022 09:39

MasterChef Çağatay İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Sinoplu'dur. Anne tarafında ise Alman kökenlidir. Çocukluk dönemini İstanbul'da geçirdi. Şimdilerde 24 yaşındadır. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından aşçılık üzerine eğitim aldı. Mutfağa pastacı olarak girdi. İtalyan mutfağına olan sevgisini dile getirmektedir. 

Masterchef Onur Biçim kimdir? Masterchef Onur nereli? BiyografisiMasterchef Onur Biçim kimdir? Masterchef Onur nereli? Biyografisi

MasterChef Çağatay

2020 Masterchef şampiyonu Serhat ile liseden arkadaştır. 8 yılık mutfak tecrübesi olan Çağatay Akgül, şimdilerde de bir restoranda görev yapmaktadır. 

Çağatay Akgül

Masterchef Gamze Tosun kimdir? Masterchef Gamze kaç yaşında? Biyografisi...Masterchef Gamze Tosun kimdir? Masterchef Gamze kaç yaşında? Biyografisi...

DAHA ÖNCE DE MASTERCHEF'E KATILMIŞTI

MasterChef 2021'de de yarışmaya katılan Çağatay Akgül ilk turda başarı sağladı. Jüri üyesinden 3 evet alarak üst tura çıkmayı başardı. Ancak 3'lü düelloda elenerek MasterChef hayallerine veda etti. 

MasterChef 2021'de Çağatay Akgül

Masterchef Metin kimdir ve nerelidir? Masterchef Metin kaç yaşında? Masterchef Metin Yavuz biyografisiMasterchef Metin kimdir ve nerelidir? Masterchef Metin kaç yaşında? Masterchef Metin Yavuz biyografisi

MASTERCHEF ANA KADROYA DAHİL OLDU

Çağatay Akgül, MasterChef 2022'ye katıldı. İlk turda başarı elde eden MasterChef Çağatay 3 evet aldı ve bir üst tura yükseldi. 3'lü düelloda da başarı elde etti ve TV8 ekranında 4 Ağustos akşamı yayınlanan yarışmada rakiplerini eleyerek ana kadroya dahil oldu. Masterchef Çağatay, ana kadroya dahil olan 4'üncü isim oldu. 

MASTERCHEF ÇAĞATAY ELENDİ Mİ?

Masterchef Çağatay, programın 16 Ekim'de yayınlanan bölümde rakipleri Kıvanç, Görkem, Burak, Fatmanur ve Atike ile girdiği potada elenerek yarışmaya veda etti. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL