İran'da şaşkına çeviren Ahmedinejad iddiası!

İran Meclis Başkanı Ali Laricani, eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın psikolojik sorunları olduğunu iddia etti.

İran'da şaşkına çeviren Ahmedinejad iddiası!
İran'da şaşkına çeviren Ahmedinejad iddiası!
GİRİŞ 18.03.2019 16:52 GÜNCELLEME 18.03.2019 16:52
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

İran Meclis Başkanı Ali Laricani, eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın psikolojik sorunları olduğunu öne sürdü.

 

 

İnternet üzerinden yayın yapan "Aparat" kanalına konuşan Laricani, Ahmedinejad'la siyasi çekişmelerinin kimden kaynaklandığı sorusuna karşılık, "Kendisinden başladı. Çünkü onun kendisiyle sorunu var" ifadelerini kullandı.

İnsanın kendisini bilip bilmemesinin bu gibi durumlarda ortaya çıktığını dile getiren Laricani, "Diğerleriyle olan sorunları da bundan kaynaklanıyor. Allah'tan korkmayan bir kişiye kimse engel olamaz" dedi.

 

 

Ahmedinejad'ın, başında olduğu hükümete ülke lideri Ali Hamaney'in destek vermediği iddialarına ilişkin Laricani, "Rehber'in (Hamaney) en çok desteklediği hükümet Ahmedinejad hükümeti olmuştur. Ahmedinejad'ın sözleri nankörlüktür" diye konuştu.

Muhafazakar siyasetçi eski İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad geçen aylarda Meclis Başkanı Ali Laricani ile kardeşi Yargı Erki Başkanı Sadık Laricani'yi sert bir şekilde eleştirmiş ve ülkenin içinde bulunduğu sorunlardan sorumlu tuttuğu "Laricani kardeşlerin" görevden alınmasını istemişti

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Maduro 2 yıl önce Şikayet Et
  Kesin ehli sünnet olmuştur.. Saldırılmesı doğal
  Cevapla
 • Mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Ahmadinejat Iran da bir efsnedir. Psikilojik zekası bütün Irani siyasetcilerinden en üstündür. Çünkü İsrail hükümeti ne pis mal olduğunu açıkça ve korkmayarak konuşuyordu.
  Cevapla
 • Kenevir tohumu 2 yıl önce Şikayet Et
  Cia ile bağlantılı olduğu ve cia ajanı olduğuna dair ciddi iddialar da var. Ki büyükelçilik baskını bende hala bir muamma.
  Cevapla
 • osmanlı 2 yıl önce Şikayet Et
  iranın en aklı başında siyasetçi ve devlet başkanı idi asıl pisişik sorunları olanlar diğerleridir kafatasçı olmayan ümmetçi tek adamları idi
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Yine aynı manzara! Akşener'e soru soran vatandaşa saldırı!
Birçok sektörden sonra ikinci elde de ortaya çıktı! 114 bin 500 TL cezası var