Yunanistan'dan NATO'ya yalanlama!

Son Dakika Haberi; NATO Genel Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in Türkiye ve Yunanistan'ın çatışmayı önleme mekanizmaları kurmak için teknik görüşme yapma kararı aldığını açıklamasının ardın Yunanistan'dan yalanlama haberi geldi. Kathimerini gazetesi Yunanistan yönetiminin böyle bir görüşme kararı olmadığını açıkladı.

Yunanistan'dan NATO'ya yalanlama!
Yunanistan'dan NATO'ya yalanlama!
GİRİŞ 03.09.2020 21:16 GÜNCELLEME 03.09.2020 22:01
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

Kathimerini gazetesinin diplomatik kaynaklara dayandırdığı habere göre Stoltenberg'in açıkladığı Türkiye-Yunanistan teknik görüşme kararı Atina yönetimi tarafından yalanlandı.

"TÜRK GEMİLERİ DERHAL ÇEKİLSİN"

Aynı kaynaklar ayrıca bölgedeki gerilimin Türk gemilerinin Yunanistan'ın ilan ettiği sınırlarından derhal çıkmasıyla azalacağını aktardı.

NATO açıkladı! Türkiye ve Yunanistan karar aldı

 

AĞAR: KIVIRTMA MANEVRASI

Terör ve güvenlik uzmanı Abdullah Ağar Yunanistan'ın kararıyla ilgili bunun bir "kıvırma manevrası" olduğunu belirterek "NATO Gen Sek Stoltenberg, “Türk ve Yunan liderlerle görüştüm, çatışma önleme mekanizmaları için teknik görüşmeler yapmayı kabul ettiler” açıklamasından hemen sonra Yunanlılardan yalanlama geldi. Çivisi çıkmış dünya! NATO bile yalanlandı. Yunanlılar bu yaptığı kıvırtma manevrası. Olası görüşme olabilmesi için bir de ön koşul ortaya sürüyor. “Türkiye bizim egemenlik alanlarımızdan, MEB’lerimizden çıksın.” Diyor ki mealen bu ön koşulunda: “Doğu Akdeniz benim, buradan çık, öyle görüşelim!” Yok deveni̇n pabucu!" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
Jens Stoltenberg
YAZDIR
YORUMLAR 22
 • Sınır 2 ay önce Şikayet Et
  Girit elimizden nasıl çıktı bir bakın.bu keneler çok küçük adımlarla mesafe almaya çalışırlar.bir çakıl taşı dahi verilmemeli.geri adım atılmamalı.bunların ağa babaları siyonistletdir.bunlarınbaşındakilet masondur..bir santim verirsen bir santim daha gelirler.israil haritasına bakın.sınırları bellimi değil.yunanistanda aynı yolu izliyor.tavizmi asla.
  Cevapla
 • Seref metin 2 ay önce Şikayet Et
  Çanakkale ruhu bu millette Sönmez. ...ewlat larımız torunlarımiz bagimsizlıgimiz için gerekirse gözümüzü kirpmadan HEDEFİMİZ AKDENİZ İLERİ asker ve milletim olur...!!!eprayalist kan emiciler kulağıniza küpe ola
  Cevapla
 • Karslı 2 ay önce Şikayet Et
  Şu yunanistanı Eşeğe ters bindirme vakti geldi
  Cevapla
 • Yiğit 2 ay önce Şikayet Et
  Boşa uğraşıp nefes tüketmeyin. Yunan ın anladığı dil belli, siz bize bir müsaade edin...
  Cevapla
 • reco 2 ay önce Şikayet Et
  yunanla dogu akdeniz icin asla gorusmeyin,muhatap almayın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ünlülerin şaşırtan gençlik fotoğrafları...
Milli güvenlik sorunu CHP: İnfiale neden olan sözler!