Fransız Bakan ağız değiştirdi! Türkiye'ye karşı skandal çağrı

Fransız Bakan Riester, AB'den Türkiye'ye karşı önlem alınmasını istedi.

Fransız Bakan ağız değiştirdi! Türkiye'ye karşı skandal çağrı
Fransız Bakan ağız değiştirdi! Türkiye'ye karşı skandal çağrı
GİRİŞ 27.10.2020 18:54 GÜNCELLEME 27.10.2020 18:54
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Fransa Ticaret Bakanı Franck Riester'den haddini aşan bir açıklama geldi. Riester, AB'nin bir dahaki zirvede Türkiye'ye yönelik önlemler alması için çağrıda bulundu.

Riester, "Bir dahaki AB zirvesinde, Avrupa'nın çıkarlarını ve Avrupa değerleri daha iyi koruyabilmesi için güç dengesini kuvvetlendirecek kararları alması gerek" diye konuştu.

ETİKETLER
SON DAKİKA reister
YAZDIR
YORUMLAR 18
 • Gurbetçi 1 ay önce Şikayet Et
  Bu kadar kızıyoruz ama fransız marka arabaları sıfır faizli kredi ile satılınca herkes sıraya giriyor. Artık daha milli bir vatandaş bilincine ihtiyaç var.
  Cevapla
 • Gül 1 ay önce Şikayet Et
  Çevir kazı yanmasın....
  Cevapla
 • UYANIN ARTIK! 1 ay önce Şikayet Et
  Dinimize saldıran adamlar Hristiyan değil Siyonist. Fransızlar veya Avrupalılar da Siyonist değil Hristiyan. Size saldıran kim, siz kime saldırıyorsunuz? Don Kişot’un değirmene saldırdığı gibi, siz de kukla oynatıcısına değil de kuklaların hipnoz ettiği izleyicilere saldırdığınızın FRAKINDA MISINIZ? Türkiye'ye saldıran ülkelere değil, bu ülkelerin güç odaklarına yerleştirilmiş adamlara bakın. Macron, Wilders, Zayed, Selman ve diğerlerinin ortak özellikleri Siyonist kuklaları olmalarıdır. İslam'a, Türkiye'ye Erdoğan'a saldıranlar Siyonist Küreselcilerdir. Amaçları da hükmettikleri bu ülkelerin güç odaklarını kullanarak Türkiye'yi parçalayıp başkenti Kudüs olan SION krallığını kurmaktır.
  Cevapla
 • Maraşlı Hasan 1 ay önce Şikayet Et
  Yani ne yaparsanız yapın bunlar değişmez. Bize düşen güçlü olmak. Doğrunun adelt8n iyinin peşinde Allah rızası için olmak. Yoksa it çakal yılan bitmez . Kendi icimizde bile olanların sayısı ve yaptıklarından sonra , Batı'nın yaptığı normal.
  Cevapla
 • Fitnenin Kaynağı 1 ay önce Şikayet Et
  Batıdakileri de bizim içimizdekilerini de organize edenler Obama, Biden gibi Siyonist Küreselcilerin adamlarıdır. Obama da Biden da Hristiyanları değil Siyonistleri temsil eder, Siyonistlere hizmet ederler.
  Cevapla
 • Maraşlı Hasan 1 ay önce Şikayet Et
  Bismillahirrahmanirrahim Bakara 120.Ayet: Dinlerine uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah´ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah´tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bilim Kurulu tüm seçenekleri gündemine aldı
Günün gazete manşetleri