Macron: Gazze'ye kara saldırısı İsrail için hata olur

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, "İsrail'in Gazze'ye yapacağı herhangi bir büyük kara saldırısı İsrail için bir hata olacaktır" dedi.

Macron: Gazze'ye kara saldırısı İsrail için hata olur
Macron: Gazze'ye kara saldırısı İsrail için hata olur
GİRİŞ 25.10.2023 20:21 GÜNCELLEME 25.10.2023 21:31
Bu Habere 70 Yorum Yapılmış

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, "İsrail'in Gazze'ye yapacağı herhangi bir büyük kara saldırısı İsrail için bir hata olacaktır" dedi.

Macron, dün "İsrail ile dayanışma ziyareti" gerçekleştirmiş ve İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüşmüştü. 

Son olarak Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile görüşen Macron, bu görüşmede de kara harekatını durdurma düşüncesini teyit etmişti. Sisi, "Macron'un Gazze'deki nüfusun zorla göç ettirilmesinin tehlikelerini anladığını" da söylemişti.

İşgalci İsrail'den kara harekatı kararı! ABD sevkiyat yapacağını açıklamıştı!İşgalci İsrail'den kara harekatı kararı! ABD sevkiyat yapacağını açıklamıştı!

İbrahim Can Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - İbrahim Can

Editör Hakkında

İbrahim Can, 1993'te İstanbul'da doğdu. İnternet haberciliği kariyerine 2011’de başladı. İki yıla yakın küçük ölçekli sitelerde çalıştıktan sonra, 2012'nin Ekim ayında yenisafak.com'a başladı. 6,5 yıl çalıştığı yenisafak.com'da Gündem, Eğitim, Hayat, Dünya, Spor ve Video kategorilerinde çalıştı. Bir süre akşam sorumluluğu yaptı. Son olarak Ana Sayfa Editörü oldu. 2019'un Haziran ayında Haber7'de Gündem Editörü olarak göreve başladı. Hem Haber7 hem de Yeni Şafak'ta kültür sanat, eğitim ve siyaset alanları başta olmak üzere birçok alanda özel haber, infografik ve video hazırladı. Hala Haber7'de Haber Şefi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 70
 • NİYAZİ KARACA 4 ay önce Şikayet Et
  Kara harekatından korkuyoruz diyemiyor, hata olur diyor.
  Cevapla
 • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
  itler cetesi
  Cevapla
 • ERZURUM'lu 4 ay önce Şikayet Et
  Sana e avrupanın şebeleği geberecek olan yahudi Yahudinin derdi seni niye gerdi çok gerilme makron koparsın ulan gerzek yahudiler seni adam yerine bile koymazken sen niye çırpınıyorsun .
  Cevapla
 • Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Ulan bu kadar it bir araya geliyor ama kalplerin deki korkuyu yenemiyorlar ilahi manevi vukular bunlar diyor ya bir gibi olduklarına bakma kalpleri paramparça dır onların diye aynen tecelli ediyor görüyoruz dünya nasıl bunların eline geçti buna kim destek verip mümini uyut du böyle beş krş ciğer yok yürek yok bunlarda ya laaa
  Cevapla
 • akın 4 ay önce Şikayet Et
  İsrailin yağcıları makron tambir yalakasın katiler mafya kurmuşlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kamu bankalarından TOGG kampanyası!
F-35'ler için yapılmıştı, KAAN'da kullanıldı! 'Kendi kendine yetecek bir ordu'