Kılıçdaroğlu'na ağır sözler: Angutluk, aptallık...

Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, 1 Kasım seçimlerinin sonuçlarının belli olmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi.

Kılıçdaroğlu'na ağır sözler: Angutluk, aptallık...
Kılıçdaroğlu'na ağır sözler: Angutluk, aptallık...
GİRİŞ 02.11.2015 01:30 GÜNCELLEME 02.11.2015 01:30
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Ulusal Kanal'da seçim sonuçlarını değerlendiren Yaşar Nuri Öztürk şu ifadeleri kullandı;

SANA KİM GÜVENİR

Bir zamanlar Atatürkçü olduğum için, elinden çekmediğimiz kalmadığı adamları getirip genel başkan yardımcıları yapıyorsun. Sonra da ben Atatürk'ün partisiyim falan. Yav sen neyin nesisin. Sana kim güvenir? İşte neyse o olsaydı, bu akıbetlere düşmezdi. Hiç bir gün neyse o olmadı.

O KİTABI YAYINLAYACAĞIM

Kaç senedir dosyası bağlandığı halde, yayınlanmayan bir kitabım var. Şimdi yayınlanması hak oldu. Yayınlamıyordum, bir takım vicdani mülahazalarla... Şimdi vicdanımdan onay çıktı. Büyük kısmıyla CHP. 'Atatürk'le aldatma' yı da yazmam gerekiyor. Bitti 'Atatürk'le aldatma'yı yarın masamın üzerine alıp , son rütuşlarını yapıp yayınlayacağım.

ANGUT DEDİM Mİ KIZIYORLAR

Nedir bu adamlardan, milletin çektiği? 'Angut' dedim mi de kızıyor. Peki sen izah et şu hali. Bu nedir? Birinden birini seç. Angutluk de aptallık de hainlik de. Bir şey de kardeşim. Böyle bir rezalet var mı? Öteki neyse o oldu mu? Atatürk'ten sonra CHP, neyse o oldu mu? Deniz Baykal bir gün neyse o oldu mu? Şimdiki bir gün neyse o oldu mu?

YÜZÜN KÖSELE GİBİ

Sen bütün dünyanın ittifakla, islamın aydınlık yüzü diye andığı bir adamı partiden uzaklaştırıyorsun. Bu kravatlı molladır diye. Gidiyorsun çarşaf açılımı yapıyorsun. Ne oldu? Çarşaflar yüzüne gözüne dolandı boğdu seni. Senin yüzünün rengi nedir? Kösele gibi duruyor, görüyorum onu da. Sen nesin ya? Bir kendini tarif et milletin önünde. 

YORUMLAR 14
 • metin sone 8 yıl önce Şikayet Et
  allah senden razi olsun
  Cevapla
 • Bir bilen 8 yıl önce Şikayet Et
  sen o partide ne yaptıydın
  Cevapla
 • hakan 8 yıl önce Şikayet Et
  Ikinizde aynisiniz !! Al birini vur ötekine
  Cevapla
 • fahri chpli 8 yıl önce Şikayet Et
  Şıracının şahidi bozacı değil mi sayın hocam
  Cevapla
 • Bozkurt 8 yıl önce Şikayet Et
  halk tv'de ağza alınmayacak küfürler ediyordun ya. Hani müjdatında benim hiç halim yok, benim yerime de koy diyordu. Bu millet size koydu, farkına varabildin mi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail, Yemen'e harekat başlattı! Husilerden tüm Arap ülkelerine son dakika duyurusu
Ölen 17, öldüren 16 yaşında! 'Polat Alemdar'a özeniyorum' diyerek katliam yaptı