HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı'ndan İmamoğlu’na heykel tepkisi

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyül, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun heykel açılışına katılmasına tepki gösterdi. Elibüyük, “İstanbullular heykel değil hizmet bekliyor. Şehrimiz salgınla mücadelede çok zor günler geçiriyor” dedi.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı'ndan İmamoğlu’na heykel tepkisi
HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı'ndan İmamoğlu’na heykel tepkisi
GİRİŞ 21.11.2020 19:48 GÜNCELLEME 21.11.2020 20:06
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

Vakaların artmasıyla birlikte yeni tedbirler hayata geçirildi. Ancak İstanbul’un ulaşımdaki yoğunluğu devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise salgınla için etkin adımlar atmak yerine heykel açılışına katıldı. HÜDA Par İl Başkanı Erdal Elibüyük duruma tepki gösterdi. Elibüyük, “İstanbullular heykel değil hizmet bekliyor. Şehrimiz salgınla mücadelede çok zor günler geçiriyor” ifadelerini kullandı. 

“BU ŞEHİR HEYKEL DEĞİL HİZMET BEKLİYOR” 

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük yaptığı yazılı açıklamada, salgının tekrar yükselişe trendine girdiği ve hem merkezi hükümetin hem de yerel yönetimin salgınla mücadele etkin adımlar atması gerektiğini belirtti. Elibüyük, “Maalesef tedbirlere yeterince uyulmaması bizi tekrar başa döndürdü. Yeni tedbirlerin alınmasını olumlu karşılıyorum. Ancak alınan yeni tedbirler de İstanbul’un ulaşımdaki yoğunluğuna çare olmuyor. Salgınla mücadelede zor günler geçiriyoruz. Özellikle metrobüs ve otobüslerin seferlerinin az olması hemşerilerimizin tepkisini çekiyor. Bu noktada çok fazla şikayet alıyoruz. Öte yandan halka hizmet etmesi beklenen İBB Başkanı ise heykel açılışına katılıyor. Bu şehir belediyeden sorunlarına çözüm bekliyor. İstihdamı arttıracak, trafik problemini çözecek projeler bekliyor. Ancak Sayın Başkan’ın bu yaklaşımdan çok uzak olduğunu görmek bir İstanbullu olarak bizi derinden üzüyor.” dedi. 

“İSTANBUL’UN SORUNLARINI ANLATMAYA HAZIRIZ” 

İstanbul’un sorunlarına yönelik tespit ve çözüm çalışmaları yürüttüklerini kaydeden Elibüyük, “Biz her gün esnafımızla konuşuyor, sorunlarını dinliyoruz. Eğer Sayın Başkan İstanbul’un sorunlarına vakıf değilse biz HÜDA PAR İl Teşkilatı olarak bu sorunları kendisine anlatmaya hazırız. Bu konuda çalışmalarımız var.” açıklamasında bulundu.

 

 

YORUMLAR 28
 • Avşar 3 yıl önce Şikayet Et
  Adam heykel yapmış ya daha ne yapsın. Size de yaranmak mümkün değil. Adam bir heykelle yılları geçirdi ya la. Sen yol yap tünel yap Marmara yap hastane yap havalimanı yap bir heykel kadar değeri olmasın.
  Cevapla
 • yilmaz 3 yıl önce Şikayet Et
  Heykel Zamani Deyil Muhalefet Dik Dursa Akli Selim Hareket Etse Daha iyi Eder
  Cevapla
 • Mustafa 3 yıl önce Şikayet Et
  Chpkk dan ancak heykeller beklenir.
  Cevapla
 • Ahmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Bari siz susun. Bi siz eksiktiniz.
  Cevapla
 • Ebubekir suna 3 yıl önce Şikayet Et
  Doğruları söylemeyen dilsiz şeytandır
  Cevapla
 • antepli 3 yıl önce Şikayet Et
  Rahatsız mı oldun
  Cevapla
 • Mehmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Müslümanı niye susturuyorsun hayırdır
  Cevapla
 • Deniz 3 yıl önce Şikayet Et
  Istanbul hizmet bekliyor
  Cevapla
 • Volkan 35 3 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun yerinde tespit.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Trabzonspor, futbol tarihinin en garip gollerinden birini yedi!
Konut kredisi sistemi değişti! Belgeyi getiren muaf olacak