CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a ağza alınmayacak sözler

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'li Özgür Özel'in sözlerine tepki gösteren TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a ağza alınmayacak ifadeler kullandı.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a ağza alınmayacak sözler
CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a ağza alınmayacak sözler
GİRİŞ 02.04.2021 21:26 GÜNCELLEME 02.04.2021 21:28
Bu Habere 232 Yorum Yapılmış

Salı günü yeniden görüşülmesine karar verilen 'güvenlik soruşturması teklifi' ile ilgili gerilim CHP'li Özgür Özel'in Şentop hakkında 'boncuk boncuk terledi' sözleriyle hararetlendi.

Şentop, CHP'li Özgür Özel'e "Bu Meclis'te insanların koşuşturmalarıyla, fizik durumlarıyla ilgili en son espri yapacak kişi o arkadaşımızdır. Konuşurken aynaya bakmasını öneriyorum. Meclis Başkanı olarak daha fazla seviye düşürmek istemem ama bu işi çok iyi yapabileceğimi de buradan ifade etmek isterim. Pişman ederim." sözleriyle cevap vermişti.

CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK'TAN ŞENTOP'A ÇİRKİN SÖZLER

Terör örgütü PKK'nın Gara'da 13 Türk vatandaşını şehit edilmesi karşısında, PKK'nın siyasi uzantısı ortağı HDP'yi kızdırmamak için PKK'nın adını dahi telaffuz edemeyen CHP zihniyeti, atanarak değil seçimle gelen Gazi Meclis'imizin Başkanı Şentop için haddi aşan sözler sarf etti.

"KAYYUM BAŞKAN"

Öztrak parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında Şentop'un TBMM Başkanlığı makamını 'işgal' ettiğini belirterek "Kayyum başkan o koltuğun sorumluluğunu taşıyamamıştır. O koltuğu kirletmiştir." dedi.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 232
 • Yavuz Sultan Selim 3 yıl önce Şikayet Et
  Sabataistler chp'nin yalnız kurucuları değil bütün bürokrasi siyaset ekonomiyi sahiplenmiş adeta devletin sahipleri gibi davranıyorlardı, sabataist olan öztrak'lar nesillerdir bu partiye demir atmışlardır, eski genel sekreter kasım gülek fetö'yü abd cıa casusu ile tanıştıran hristiyan misyoneridir demek cıa ile de bağlantıları var vs chp'nin vatan millet din düşmanı hain olarak bu ülkenin bünyesinde niye ur gibi tümör gibi olduğunu bu örnekler açıklar sanırım !..
  Cevapla
 • dostt birr 3 yıl önce Şikayet Et
  bu adam ak partide aileleri ve sahislarin şan ve şerefiyle oynayaip damat kayyum daha aklima gelneyen tahrik edici laflar kullnmasini bilen bir aktör...suc isliyorsa mahkemeye verilsin uik değilse ak partide aktör yokmu yavv. çıksın su adama bi guzel cevap versin .versinde bi dha abuk subuk laflarla insanları rencide etmesin. ben bile canım sıkıldı
  Cevapla
 • konuk 3 yıl önce Şikayet Et
  Haddi aşmadıkları zaman yok ki. Başka icraatları yok proje yok alternatif öneri yok. Gündemde kalmak ve tabanı ayakta tutmak için sürekli birilerini aşağılayarak, laf yetiştirerek günlerini geçiriyorlar.
  Cevapla
 • Muşlu 3 yıl önce Şikayet Et
  bu öztrakin yedi sulalesi millet vekiliği ve bakanlik yapmış bu ulkeye faydalı tek icratleri yok. felçli baykal hala vekil milletten vekil maaşı aloyor faydası yok çalışan baskana kayum diyor. bunlar kadar garip insanlar tanımadım vesselam.
  Cevapla
 • Memleket 3 yıl önce Şikayet Et
  Her sözü hakaret ve kışkırtma olan dan ne beklenir, sürekli Türkiye in sinir uçlarıyla oynayan biri .
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş, Immobile'yi resmen duyurdu
15 Temmuz'un konuşulmayan yanı: Karanlık eller sadece darbecilerin değildi!