Kırmızı Bültenle aranan terörist yakalandı

Kırmızı Bültenle uluslararası düzeyde aranan H.K isimli terörist, bugün Muğla/Milas’ta düzenlenen operasyon ile yakalandı.

Kırmızı Bültenle aranan terörist yakalandı
Kırmızı Bültenle aranan terörist yakalandı
GİRİŞ 10.06.2021 22:00 GÜNCELLEME 10.06.2021 22:00
Bu Habere 114 Yorum Yapılmış

Emniyet Genel Müdürlüğü, 1979'da polis memuru Muammer Sencer'in şehit edildiği olayın faillerinden olan ve kırmızı bültenle aranan Türkiye Komünist Partisi/Marksist Leninist (TKP/ML) terör örgütü adına faaliyet yürüten H.K'nin Muğla'da yakalandığını bildirdi.Emniyet İstihbarat Birimlerinin Başarılı Çalışması Sonucu; TKP/ML (Türkiye Komünist Partisi/Markist Leninist) terör örgütü kırsal alan yapılanması TİKKO (Türkiye İşçi Köylü Kurtuluş Ordusu) içerisinde geçmiş dönemde Merkez Komite Üyesi olarak faaliyet yürüten, örgüt adına çok sayıda illegal-silahlı eyleme katılan, 1979 yılında örgüt mensupları ile çıkan çatışmada Muammer Sencer isimli polis memurunun şehit edildiği olayın faillerinden olan, Kırmızı Bültenle uluslararası düzeyde aranan H.K isimli terörist, bugün Muğla/Milas’ta düzenlenen operasyon ile yakalandı.

YAZDIR
YORUMLAR 114
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  bu tipleri öyle yerlere gönderecen ki, ömrünün sonuna kadar yaşam garantisi! olmadı park bahçe, wc -lavabo temizliği de yaparsa belki biraz havalı olur! yanına da bir ağa verirsin bak sen çalışmayı! üç öğün yemek beş öğün içtima....... başka kurtarmaz, hadi iyi tıraşlar abi.
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  bu herifin tipi tümden gitmiş. bağlı örgütün de tipini sevmedim. lan be bu adamın atalarını da sevmezdim. Ciguli olsa iki şarkı söylerdi. bunda o kabiliyet de yok. bunu en iyisi Silivriye tıkıp dans ettirmek gerek!
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  lan bunun tipi kaymış. gargamel gibi olmuş. bu halde yine hinlik mi yapmayı düşünüyor. atın Silivri ye hücrede ne yaparsa yapsın.
  Cevapla
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Ne yazık ki idam cezası yok
  Cevapla
 • Özkan Demirci 3 ay önce Şikayet Et
  Adama da benzemiyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş'a şok üstüne şok! Bir sakat daha
Tüm dünya ekonomisi korku içinde! Çin devi Evergrande'dan son dakika açıklaması geldi